Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Незвичайні види спорту, на які можна робити ставки

11 квітня 2022 13:15

Під час першого погляду на лінію будь-якої букмекерської контори можна відразу визначити топ найпопулярніших і найзатребуваніших видів спорту. Найпопулярнішим та найзатребуванішим залишається футбол. У деяких букмекерів він займає половину лінії матчів на кожен день. За обсягом ставок футболу також належить десь половина від загального обсягу укладених парі. Далі слідують ставки на теніс, настільний теніс, баскетбол, хокей і волейбол, але з помітним відставанням. Іноді сумарний обсяг ставок на такі дисципліни не дотягує до того, що забирає футбол.

Приблизно 90% від загального обсягу ставок йде на перераховані вище види спорту. Цей відсоток може змінюватися залежно від країни й букмекерської контори, але загалом картина ідентична для всіх регіонів. Якщо подивитися на лінії букмекерської контори, там може бути понад 30 дисциплін, не враховуючи кіберспорт. На всі матчі приймаються ставки, але обсяг парі на них мінімальний.

До найнезвичайніших потрапили ставки на собачі біги. Перші парі на собачі біги приймали ще у XVIII столітті. У країнах СНД забава не набула широкої популярності, але залишається затребуваною в Австралії, Великобританії та низці європейських країн.

У США й Канаді великою популярністю користується лакрос. Це різновид хокею, але гравці виступають із невеликим м'ячем і спеціальною ключкою із сіткою на кінці. Вид спорту досить контактний, але травми трапляються рідко. Поступово лакрос завойовує Європи, проте в лініях БК буває досить рідко. Про зростання попиту на ставки на лакросс свідчить поява окремих стратегій ставок на цей вид спорту.

З Індії та інших колишніх колоній Великобританії прийшов крикет. Цей складний вид спорту поступово проникає до європейських країн. З'являються нові ліги, чемпіонати й окремі змагання. Майже всі європейські контори приймають ставки на крикет, водночас пропонують високі ліміти.

У Росії, Франції, Норвегії, Німеччині, Швеції та інших країнах великою популярністю користується біатлон. Ставки на лижні гонки з елементами стрільби приймаються обмежений час. Сезон проходить із листопада до березня. У біатлоні є внутрішні чемпіонати, чемпіонат Європи, але найпопулярнішими залишаються чемпіонат світу й етапи Кубка світу.

Вибираючи букмекерську контору та види спорту для ставки, необхідно бути впевненим у своєму виборі. У першому випадку допоможе рейтинг БК від «Букмекер Експерт». У другому — захоплення спортом. Для прогнозування результатів на футбол, біатлон, хокей, теніс чи інший вид спорту, треба знати його особливості, силу команд і спортсменів, розбиратись у тактиці та вміти аналізувати статистику. Останнє приходить із досвідом.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися