Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Огляди та умови по кредиту від Mistercash

24 серпня 2022 16:05

 

На українському ринку мікрофінансових послуг, більше ста різних МФО, які надають своїм клієнтам з лояльних умов, надаючи кредити у присутності паспорта та ідентифікаційного коду. Перший МФО в Україні з'явився на початку десятих, і швидко став популярним, оскільки вони дозволяють нам зробити кредит на 1 годину з будь-якого місця, де знаходиться мобільне покриття або доступ до Інтернету.

Конкуренція на ринку мікрокредиту дуже висока, щороку з'являються нові МФО, які пропонують клієнтам більш сприятливі умови кредитування, ніж їхні конкуренти. Один з цих МФО, який швидко освоїв популярність, є Mistercash, що належить до ТОВ "Грошова каса" (Сертифікат ФК № B0000326 від 19.08.2021 р., виданий НБУ). Всі дозволи представлені в розділі "Про нас".

Щоб зробити кредит до Mistercash, ви повинні відвідати веб-сайт Mistercash.ua, передати стандартну процедуру реєстрації та подати заявку на отримання кредиту, який буде переглянутий протягом 10-20 хвилин, після чого позичальник отримає повідомлення про рішення по електронній пошті. Якщо заявка буде затверджена, позичальник залишається підписати кредитну угоду, а гроші прийдуть на свою банківську картку. Mistercash веб-сайт працює на захищеному протоколі SSL, що означає, що з усією інформацією, переданою позичальником до Mistercash, надійно захищена.

Ви можете отримати кредит у багатьох МФО, однак, кредит без відмови можна отримати не завжди. Основою відмови є найчастіше негативна кредитна історія або не закритий кредит. Заявка, подана клієнтом, на отримання кредита, проходить автоматичну перевірку, після чого здійснюється рішення.

Кредит онлайн от Містеркеш

Мінімальна сума кредитування

100 грн

Максимальна  сума кредитування

20000 грн

Максимальный розмір першого кредиту

8000 грн

Строки кредитування

5-30 дн 

Процентна ставка при першому оформленні кредиту

0,01%

Процентна  ставка при повторних оформленнях кредитів

1,65%

Час розглядання заявки

10 хвилин

Вік позичальника

20-65 років

Час обробки заявок

Цілодобово

Спосіб запозичення кредитних коштів

На банківську карту позичальника

Необхідні документи для оформлення кредиту

паспорт, ІНН

Акція "Три нуля"

До нового 2022 р. адміністрація МФО Mistercash розпочала акцію, в якій вона надає новим клієнтам унікальний сервіс - кредит до 0,01% для першого, четвертого та сьомого кредиту. Це дуже привабливі умови, які не надають більше МФО.

Відгуки про компанію Mistercash

Незважаючи на те, що МФО Mistercash - новачок на українському кредитному та фінансовому ринку, він отримав велику популярність та позитивний відгук клієнтів, який відзначає зручний сайт, ефективність розгляду поданих заяв, високий відсоток їх затвердження .

Новорічна акція "три нуля" надала ще більше додаткової популярності та відвідувачів, які зараз можуть зробити кожну третю позику, щоб виконати до 0,01%, що не в інших українських МФО.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися