Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 15 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Фіолетовий» кандидат Савченко вже і газету випустив аби «підмазатися» під помаранчевий «Голос» Вакарчука: тепер справою займеться поліція

 

 

25 червня 2019 09:55

«Зазначені найменування є майже тотожними, тому, також можуть вводити виборців в оману, що направлене на перешкоджання його вільному здійсненню свого виборчого права».

Кандидат у народні депутати України Ростислав Зауральський звернувся до начальника Головного управління нацполіції в Полтавській області Андрія Замахіна, начальника Кременчуцького відділу поліції Сергія Терели із заявою про вчинення кримінального правопорушення направленого на порушення виборчого права.

У заяві кандидат повідомив, що 24.06.2019 року, йому стало відомо, що на території одномандатного виборчого округу № 146 у Кременчуці, в якому Р.Зауральський зареєстрований єдиним кандидатом в народні депутати України від Політичної партії «Голос», здійснюється розповсюдження незаконних друкованих агітаційних матеріалів у формі інформаційного бюлетеня, який має назву «ГОЛОС КРЕМЕНЧУКА».

 

Зміст агітаційного матеріалу містить інформацію про Політичну партію «Голос», зокрема, в ній використані кольори та символіка, які є майже тотожними тим, що використовує партія. Крім того, газета містить в собі інформацію про кандидата у народні депутати України Савченка Олега Віталійовича, а саме, його світлини використані на фоні символіки та кольорів, які використовує партія в своїй діяльності.

«На мою думку, використання інформації таким способом є нічим іншим як умисне введення виборця в оману, що направлене на перешкоджання його вільному здійсненню свого виборчого права, а також намагання технічно забрати в мене частину голосів виборців, шляхом умисного створення образу приналежності кандидата у народні депутати України Савченка Олега Віталійовича до Політичної партії «Голос». Все це є безспірною підставою для кримінальної відповідальності осіб, які вчинили вищезазначені протиправні дії.

Повідомляю, що я не маю жодного відношення до виготовлення та розповсюдження цих незаконних друкованих агітаційних матеріалів.

Окрім цього, варто зауважити, що, згідно зазначеної у інформаційному бюлетені інформації, її замовником є кандидат в народні депутати України Савченко О.В., виконавцем є ФОП Василенко М.М., відповідальним за випуск є Савченко О.В., тираж становить 10000 шт.

Згідно інформації, яка міститься на сайті Центральної виборчої комісії, Савченко Олег Віталійович є зареєстрованим у одномандатному виборчому окрузі № 146 (м. Кременчук) кандидатом у народні депутати України, самовисуванець, а також є директором Приватного підприємства «ГОЛОС!».

Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Приватне підприємство «ГОЛОС!», скорочене найменування ПП «ГОЛОС!», ідентифікаційний код 43057673, було зареєстроване 12.06.2019 року (дата реєстрації Савченка О.В. кандидатом в народні депутати України – 18.06.2019 року).  Єдиним власником та керівником зазначеного підприємства є Савченко О.В.

Згідно абз. 2 ч. 4 ст. 80 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» у виборчому бюлетені для голосування в одномандатному окрузі зазначаються в алфавітному порядку прізвища, власні імена (усі власні імена) та по батькові (за наявності) зареєстрованих у цьому окрузі кандидатів у депутати з відомостями про рік народження, освіту, посаду (заняття), місце роботи, місце проживання, партійність, а також суб'єкт висування кожного кандидата.

Отже, виборчий бюлетень згідно вимог чинного законодавства буде містити інформацію щодо мене як кандидата у народні депутати України, а саме про суб’єкт висування – Політична партія «Голос»(скорочене найменування ПП «ГОЛОС»), та щодо Савченка О.В. як кандидата у народні депутати України, а саме про місце роботи – Приватне підприємство «ГОЛОС!» (скорочене найменування ПП «ГОЛОС!»).

Зазначені найменування є майже тотожними, тому, також можуть вводити виборців в оману, що направлене на перешкоджання його вільному здійсненню свого виборчого права»,- сказано у заяві.

Кандидат Р.Зауральський вважає, що є всі підстави вважати про факт перешкоджання вільному здійсненню громадянами (виборцями одномандатного виборчого округу № 146) свого виборчого права, а також перешкоджання його діяльності як суб'єкта виборчого процесу, а отже склад злочину передбаченого ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України.

«Враховуючи зазначене, керуючись вимогами чинного законодавства України, прошу внести відомості щодо зазначеного злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати досудове розслідування та з’ясувати всі обставини та осіб причетних до вчинення злочину»,- зазначено у заяві.

Поліція дану заяву прийняла 24 червня.

Зазначимо, що дрейфуючий активіст, який бігав від партії до партії, Олег Савченко зареєстрований на виборах як самовисуванець і не має ніякого відношення до партії Вакарчука «Голос».

Проте газета пана Савченка вводить виборців в оману, адже пише таке: «Я стаю в одну команду з Вакарчуком, бо сьогодні він єдиний, хто дійсно може захистити Україну, хто бореться за правду. Я вірю, що саме Вакарчук може повести нас в бій проти ворогів України».

До речі, в самій партії «Голос» вже заявили, що штаб партії працює над тим, щоб зняти з виборів кандидата О.Савченко за порушення закону.

Пан Савченко вже багато часу підігрує команді Юрія Шаповалова та Віталія МАлецького, хочі інколи може виступити проти них. Проте це лише спектакль і багато громадян вважають його членом «фіолетової» команди влади.

Нагадаємо, дрейфуючий активіст Савченко став кандидатом в нардепи і намагається підмазатися під «Голос» Вакарчука.

Поліція вже відкрила дві справи щодо кандидатів-«клонів».

 

 

Олег Булашев 

 
 
 
 
 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися