Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
П'ятниця, 14 Серпня 2026

Ви є тут

У Кременчуцькій спецшколі педагоги відстоюють свою директорку (Доповнено)

27 жовтня 2021 15:30
Перегляди: ...

 

21 жовтня депутати Полтавської облради на сесії затвердили питання про реорганізацію Градизької спеціальної школи Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Кременчуцької спеціальної школи Полтавської обласної ради.

А вже вчора, 26 жовтня, директорку Кременчуцької спеціальної школи Ірину Гавриленко, яка керує навчальним закладом майже 8 років, викликали на килим до обласного департаменту освіти та зажадали звільнити місце, запропонувавши стати завучем у інтернаті. На захист пані Ірини став колектив закладу та депутати облради Олег Сазонов та Олександр Алексюк. Останні вже провели  зустріч з педагогами і висловили підтримку нинішньому керівнику.

Сьогодні ж о 15.30  відбудуться збори з колективом. На них мають бути присутніми керівника облради Олексадр Біленький та голова освітянської комісії Олег Діденко. 

Зазначимо, директорці Кременчуцької спецшколи І.Гавриленко викликали швидку прямо на роботу. Медики констатували гіпертонічний криз і надали меддопомогу.

Доповнено.

Пряму трасляцію відмінено на прохання голови освітянської комісії Олега Діденка.

Доповнено.

Матеріал із зустрічі педколективу з О.Діденко з’явиться на нашому сайті згодом.

 

Нагадаємо, У Кременчуцькій спецшколі педагоги стали на захист своєї мами: депутати облради вже втрутилися у конфлікт

Все через нерви: директорці Кременчуцької спецшколи Гавриленко викликали швидку прямо на роботу

Полтавська облрада може дати "зелене світло" новому військовому ліцею у Градизьку: команда Малецького знову програє? (Доповнено)

Нагадаємо, Яка доля чекає на Кременчуцький військовий ліцей: заклад хочуть об’єднати з педколеджем, курсантів планують переселити та дати довчитися

«Територія для прання білизни тут більша, ніж спальні в ліцеї Кременчука»: депутати порівняли умови для діяльності військового ліцею Кременчука і школи у Градизьку

Градизьку спецшколу приєднають до Кременчуцької спеціальної школи

Кременчуцький військовий ліцей може розширитися за умови переїзду в Градизьк

Нагадаємо, Онлайн: батьки вихованців Кременчуцького військового ліцею зустрічаються із заступником губернатора Полтавщини Луніним (Доповнено)

Прихильники Кременчуцького військового ліцею пікетували педагогічну конференцію

Яке приміщення запропонували у мерії Кременчука під ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкоюю

Команда Малецького вводить містян в оману: ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою не планують закривати

Нагадаємо,Губернатор Синєгубов назвав умову, при якій Кременчук може зберегти та розвивати військовий ліцей: тепер все залежить від команди Малецького

«Бред тудей» знову обманює читачів: приміщення військового ліцею ніхто продавати не збирається

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися