Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Оператор технологічної установки ПАТ «Укртатнафта» Юрій Троцький став Заслуженим донором України (Доповнено)

 

 

2 липня 2020 11:10

Вітаємо зі званням!

За поданням адміністрації та первинної профспілкової організації ПАТ «Укртатнафта» оператор технологічної установки Укртатнафти Юрій Троцький згідно указу Президента України отримав звання «Заслуженого донора України». Відповідне розпорядження можна побачити на сайті Президента України.

На рахунку Юрія Миколайовича – 123 безоплатних кровоздачі! Тож це - не перша відзнака за його волонтерську діяльність на ниві донорства. У  2009 році йому присвоїли звання «Почесний донор України». І нинішня висока державна нагорода – шанобливе визнання його величезного внеску в благородну справу порятунку життя і здоров’я кількох десятків пацієнтів.

Високе прагнення – прислужитися благородній і почесній справі донорства привело Юрія Троцького до відділення переливання крові Кременчуцького міського пологового будинку та Кременчуцької обласної станції переливання крові. Там за весь час донорської діяльності Юрій Миколайович здав понад 55 літрів крові (450 мл складає кожна кровоздача), чим врятував життя і здоров’я багатьом породіллям, дітям та онкохворим.

Пана Троцького поважають не лише за людські чесноти, але й за досягнення в роботі. Адже керівництво також відзначає його високі знання, кваліфікацію, досвід роботи та організаторські здібності на виробництві.

Добровільну справу донорів переоцінити важко, адже даруючи частину себе, своєї душі, вони стають причетними до другого «народження» людини. Тож ніколи не варто забувати про те, що ці  люди, які виконують таку життєдайну місію, живуть і працюють поруч із нами.

Нагадаємо, Ділитися власною кров’ю – справа благородна.

 

 

Аріна Алініна

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися