Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 30 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Організатору громадської перевірки кременчуцьких маршрутників надходять погрози

 

6 октября 2017 12:50
Організатору громадської перевірки кременчуцьких маршрутників надходять погрози

Активіст вказує кілька прізвищ та звернувся до правоохоронців і міського голови.

Кременчужанин Геннадій Тертичний, керівник ГО «Антикорупційний альянс України», котрий нещодавно ініціював створення комісії з перевірки сервісу маршрутних перевізників, заявляє, що йому надходять погрози від перевізників. Як зазначає у пості у Facebook Тертичний, йому пропонує «заспокоїтись» такий собі  В. Машошин з села Бобринці, який раптом вирішив «провести виставку голубів на тому ж місці, де щорічно протягом 17 років проходить Міжнародний фестиваль голубів, присвячений Дню визволення міста.

Наша організація написала листа міському голові, де ми обурені такими зухвалими та нахабними, а головне підступними діями з боку новоспеченого «організатора» Машошина з села Бобринці».

За даними кременчужанина, нещодавно пан Машонін  погрожував йому у присутності багатьох свідків, але поліція підстав для внесення відомостей до ЄРДР не виявила та не знайшла ознак кримінального правопорушення (у пості додані фото відповіді від Кременчуцького відділу поліції). 

Разом з тим керівник ГО «Антикорупційний альянс України» зазначає, що окрім вищевказаних погроз йому донесли «привітання» від кременчуцького депутата-бізнесмена Яцини.

«Це саме той міський депутат, якому дозволяє міська влада будувати під вікнами багатоповерхівки капітальні МАФи та зрубувати дерева, не дивлячись, що по проекту вони повинні залишитись (нещодавно, зупинка центр). Будемо з’ясовувати інформацію і по іншим цікавим для спецслужб особах», - пише у пості Г. Тертичний .

На все вищесказане кременчужанин додає, що перевірка маршрутників все одно буде проведна.

«Попереджаю, що я на себе цегли на голову не кидаю, вогнепальною та холодною зброєю (можливо навіть з чужими відбитками пальців) не користуюсь, наркотичні речі сам собі у карман не підкладаю та інші «цікаві» протизаконні дії не вчиняю. Якщо зі мною, моїми близькими, родичами або майном щось станеться, прізвища написані, повна інформація передана до відповідних служб», - зазначає активіст.

 «Хочу усіх заспокоїти, ми, як планували провести моніторинг по перевезенням, так і проведемо; ми, як проводили на протязі вже двох десятиліть виставки – фестивалі голубів, так і будемо проводити - і ніякі нам олігархи з грошима та місцеві продажні керманичі нам не завадять», - наголошує Тертичний, додаючи, що якщо з ним чи з кимось із його близьких щось станеться - прізвища тих, від кого йшли погрози, оприлюднені.

Нагадаємо, антикорупційнери Кременчука формують комісію, що контролюватимуть якість кременчуцьких перевізників.

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться