Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Освіта європейского рівня: чому варто обрати Чехію

 

3 грудня 2020 17:20

Якщо ще 10-20 років тому європейська вища освіта була недосяжною мрією для багатьох українців, то сьогодні отримати диплом в одній із країн ЄС стало набагато простіше. Вища освіта, здобута в одному з європейських університетів, відкриває перед молодим спеціалістом двері у світ бізнесу, будь яка компанія з радістю візьме на роботу фахівця з багажем знань та бажанням приносити користь. При цьому зробити це можна і абсолютно безкоштовно, вступивши до ВНЗ на бюджетні відділення. Таку можливість надає українським абітурієнтам, наприклад, Чехія. Навчатися чеською мовою тут можна безкоштовно як самим чехам, так і іноземцям. На тематичних ресурсах в мережі можна знайти детальний опис вимог, які пред’являються абітурієнтам, які хочуть отримати вищу освіту в Європі.

Для чого вам потрібна європейська освіта?

Вибір на користь вищих навчальних закладів Європи більшість українських майбутніх студентів робить через набагато ширші можливості, які надає диплом європейського зразка. Молодий спеціаліст отримає шанс знайти роботу не тільки в рідній країні, але і за кордоном, без необхідності підтверджувати свої знання. Затребуваність таких фахівців також набагато вища, вони можуть розраховувати на кращі умови і гідну оплату праці.

Окрім того, навчання в європейському ВНЗ саме по собі має безліч плюсів. Студент в новому для себе мовному середовищі може набагато скоріше і краще вивчити іноземну мову, зав’язати корисні знайомства, знайти друзів і потенційних роботодавців. Під час навчання українці зможуть подорожувати, знайомлячись з різними культурами і традиціями. Багато університетів Європи також пропонують програми обміну студентами, стажування і проходження практики у великих компаніях, що дає можливість покращити свої знання і отримати практичні навички для майбутньої роботи.

В чому переваги чеських університетів?

Чехія є однією із небагатьох країн, в яких умови вступу як для українців, так і для громадян Європи, будуть однаковими. При цьому місцеві університети мають багатовікову історію і надають освіту міжнародного рівня. Отримати якісні знання в чеських вузах українці зможуть безкоштовно, якщо оберуть навчання чеською мовою. Платними є лише відділення, в яких викладання ведеться на одній із міжнародних мов. Для наших громадян це є вагомою перевагою, адже мовна близькість дає їм змогу освоїти чеську за досить короткий час.

Окрім того, освіта в Чехії – це максимальна свобода в виборі предметів, якісне матеріально-технічне оснащення, високий рівень викладання і затребувані навчальні програми, багато з яких немає у вітчизняних університетах.

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися