Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 18 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Переможці конкурсу “Громада моєї мрії” отримали свої нагороди

 

13 декабря 2018 10:00

Журі визначило 6 переможців.

У вівторок, 11 грудня, у Полтаві відбувся фінальний етап обласного конкурсу творчих робіт для школярів та юнацтва«Громада моєї мрії». Його організатори — Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування спільно із Полтавською державною аграрною академією.

Головна ідея конкурсу полягає в тому, щоб мешканці, починаючи із наймолодшого віку, брали участь у розвиткугромади. Нам потрібно сформувати новий світогляд українців — який полягає в тому, що великі зміни в країні починаються з кожного із нас. Виховати активну та ініціативну молодь, яка вміє планувати і рухатися до мети. І задум конкурсу полягав в тому, щоб стимулювати підростаюче покоління”, - повідомив співголова журі, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Усього на конкурс було подано 16 робіт. Попри юний вік авторів, теми, які вони порушили у проектах досить серйозні — впровадження енергозберігаючих технологій, як спосіб зменшення комунальних тарифів, популяризація здорового способу життя, зміни в освітньому процесі та інші важливі питання.

Журі визначило 6 переможців, яких було нагороджено дипломами.

“Ми обов’язково передамо проекти- переможці безпосередньо керівникам громад, і я переконаний, що ті раціональні ідеї, які запропонували діти, будуть втілені в життя. Від голови Полтавської обласної ради, голови Асоціації Олександра Біленького разом із представниками Полтавської державної аграрної академії вручили дітям пам’ятні подарунки та дипломи переможців та учасників. Переконаний, що з такою талановитою молоддю, у Полтавщини і України — успішне майбутнє!”, -наголосив Володимир Микійчук.

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться