Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Пересувні амбулаторії здійснили перший виїзд

 

17 августа 2018 13:15

Комплексні медичні послуги для маленького села.

Комплексні медичні послуги для маленького села: «амбулаторії на колесах» здійснили перший виїзд. Таку інформацію розмістили на сторінці Кременчуцької райдержадміністрації у Фейсбук.

Три з семи пересувних автомобільних комплексів, придбаних завдяки реалізації на Полтавщині субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», здійснили перший виїзд до сіл, де немає ФАПів, амбулаторій і вони віддалені від районного центру. Пілотним обрали Решетилівський район.

Пересувні амбулаторії розраховані для проведення діагностичних процедур: вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, визначення індексу маси тіла, зняття ЕКГ та забору біоматеріалу для лабораторних досліджень (загальний аналіз крові, визначення рівня глюкози, ризиків утворення тромбів, біохімічний аналіз крові). Щоб пацієнтам з інвалідністю було зручно зайти в комплекс, використовуються гідравлічні підйомники. Вони стали дуже у нагоді, адже кілька пацієнток за станом здоров’я не могли подолати сходи.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак без попередження заїхав особисто пересвідчитися, що обстеження йдуть за запланованим маршрутом і графіком. Обрав перший маршрут. Щоб перевірити, як відбувається діагностика, скільки охочих скористатись послугами і як взагалі організована робота пересувного комплексу, до Крохмальців прибули голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця і заступник головного лікаря Решетилівського ЦПМСД Ольга Куцевол.

 

За інформацією джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться