Кременчуцька газета
П'ятниця, 8 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Переваги та особливості ведення бізнесу у Болгарії

7 листопада 2022 18:05

 

Від початку війни, величезна кількість підприємців, які мали бізнес на території України, були вимушені припинити його існування. Деякі з них скористалися можливістю релокації підприємства, та перевезли виробничі потужності до західних регіонів, які вважаються більш безпечними. Але події після 10 жовтня показали, що вся територія України, незалежно від регіону, знаходиться у величезній небезпеці ракетних ударів. Якщо підприємство знаходиться глибоко в тилу, та віддалене від лінії фронту, це ще не гарантує збереження бізнесу та його функціонування з величезними прибутками.

Кілька причин перевезти бізнес до Болгарії

Саме тому, значна кількість бізнесменів, вирішили створити конкуренцію європейські виробникам та перевести свій бізнес до країн Європи. Проте варто розуміти, що деякі країни Європи мають величезні податки та високу заробітну плату. Саме тому прибуток може знижуватися, через необхідність сплати податків та зарплати працівникам, які не хочуть працювати за невеликі гроші.

У Європейському союзі є декілька країн, які мають дуже сприятливий податковий клімат, а також невелику вартість праці. Зокрема, варто виділити Болгарію та Румунію. Головна перевага ведення бізнесу в Болгарії – нижчий відсоток податків. Для заснування нової компанії, потрібен лише устав та юридична допомога у Болгарії. Вимоги до капіталу також мінімальні. Це чудовий варіант для українських підприємців, які бажають вийти на європейський рівень, але при цьому не готові витрачати величезні гроші на оплату праці та оподаткування. 

Таким чином, зареєструвавши бізнес у Болгарії, можна отримати декілька переваг:

  • Доступ до європейського ринку та безвідсоткове ввезення товарів на територію європейських держав.

  • Мінімальні відсотки податків, а також величезна кількість пільг.

  • Можливість придбання земельних ділянок, а також нерухомості за умов, які діють для мешканців та громадян Болгарії. 

  • Також є можливість взяти авто у лізинг, з поступовою виплатою грошей. Підприємець має можливість брати кредити з невеликими відсотками.

Як спростити ведення бізнесу за кордоном?

Як і будь-який бізнес, підприємство Болгарії потребує регулярних звітів до податкової, а також бухгалтерського обліку. Будь-яка діяльність, що пов'язана з податками, потребує спеціальних знань та допомоги юристів. 

Щоб спростити існування бізнесу, варто звернутися до спеціалістів юридичної компанії Домінанта, які допоможуть з податковою, а також сприяють зменшенню податків на законних умовах. Перевага спеціалістів та юристів компанії Домінанта – це чудове знання законів Болгарії та інших європейських країн. Юристи компанії дозволять відшукати способи заощадження грошей клієнта та зменшення податкових виплат.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися