Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 17 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Під час фіналу акції «Серце до серця» кременчужани зможуть пройти долікарський огляд і оволодіти елементарними навичками першої медичної допомоги

 

20 апреля 2018 08:10

У зоні долікарської допомоги кременчужани зможуть виміряти артеріальний і очний тиск, вагу та зріст, рівень цукру та холестерину в крові.

 

22 квітня, у фінальний день проведення акції «Серце до серця»,  кременчужани зможуть пройти долікарський огляд і прослухати початкові курси з надання долікарської допомоги. Такі заходи в рамках благодійної акції проводитимуться вперше. Працюватимуть медичні зони в парку культури та відпочинку «Придніпровський» із 16.00 до 18.00 год.. Про це повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

У зоні долікарської допомоги кременчужани зможуть виміряти артеріальний і очний тиск, вагу та зріст, рівень цукру та холестерину в крові. Дані про дослідження медиками заноситимуться до мед картки та передаватимуться на руки пацієнту.

У зоні долікарської допомоги фахівці Кременчуцького госпіталю ветеранів війни на тренажерах демонструватимуть кременчужанам, як допомогти людині при різних видах травмувань  до приїзду медиків.

Розмір благодійних внесків у медичних зонах не визначений. Всі кошти, зібрані в них, також обов’язково будуть спрямовані на допомогу дітям із вадами слуху.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться