Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Під час фіналу акції «Серце до серця» кременчужани зможуть пройти долікарський огляд і оволодіти елементарними навичками першої медичної допомоги

 

20 апреля 2018 08:10

У зоні долікарської допомоги кременчужани зможуть виміряти артеріальний і очний тиск, вагу та зріст, рівень цукру та холестерину в крові.

 

22 квітня, у фінальний день проведення акції «Серце до серця»,  кременчужани зможуть пройти долікарський огляд і прослухати початкові курси з надання долікарської допомоги. Такі заходи в рамках благодійної акції проводитимуться вперше. Працюватимуть медичні зони в парку культури та відпочинку «Придніпровський» із 16.00 до 18.00 год.. Про це повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

У зоні долікарської допомоги кременчужани зможуть виміряти артеріальний і очний тиск, вагу та зріст, рівень цукру та холестерину в крові. Дані про дослідження медиками заноситимуться до мед картки та передаватимуться на руки пацієнту.

У зоні долікарської допомоги фахівці Кременчуцького госпіталю ветеранів війни на тренажерах демонструватимуть кременчужанам, як допомогти людині при різних видах травмувань  до приїзду медиків.

Розмір благодійних внесків у медичних зонах не визначений. Всі кошти, зібрані в них, також обов’язково будуть спрямовані на допомогу дітям із вадами слуху.

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться