Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна нагадала Малецькому про його передвиборчу обіцянку щодо «всевидячого ока»

 

23 января 2020 10:45

«Небажання міського голови працювати прозоро можна легко пояснити, адже деякі депутати відкрито заявляють, що аби домовитись з мером достатньо прийти до нього в кабінет. Іншими словами певні депутати займаються «договорняками», аби вирішити те чи інше питання на вигідних для себе умовах, адже якби мали місце добрі наміри, вони б не ховалися поза очима кременчужан».

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна виступила із запитом про виконання міським головою обіцянки щодо встановлення відеокамери в кабінеті мера та  забезпечення трансляції його роботи.

Вона зачитала з газети «Автограф» обіцянку тоді ще кандидата на посаду  мера Кременчука Віталія Малецького: «…Я гарантую, що у кабінеті мера буде встановлено відеокамеру, і кожен кременчужанин у будь-який момент зможе зайти на сторінку мерії в Інтернеті та побачити, що робить міський голова, - запевнив Малецький».

Далі депутат О.Піддубна зазначила, що наразі каденція мера Малецького добігає кінця, а камера в його кабінеті так і не запрацювала. То міський голова, відмахуючись від запитань журналістів у 2016 році, посилався на відсутність технічної можливості, то йому необхідно було у 2017 році закупити додаткове обладнання, а в результаті – віз і нині там по сьогоднішній день.

«Небажання міського голови працювати прозоро можна легко пояснити, адже деякі депутати відкрито заявляють, що аби домовитись з мером достатньо прийти до нього в кабінет. Іншими словами певні депутати займаються «договорняками», аби вирішити те чи інше питання на вигідних для себе умовах, адже якби мали місце добрі наміри, вони б не ховалися поза очима кременчужан.

Більш того, в міській раді існують подвійні стандарти. Наприклад, як сталося цього тижня, коли провладний депутат, в народі - «старший сєточнік», невідомим чином заздалегідь дізнався про проведення позачергової сесії і навіть встигпідготувати проекти рішень та завізувати їх, а іншим депутатам повідомили про це вже напередодні засідання Президії.

Де саме відбувається витік інформації можна здогадатись, адже міський голова за більш, ніж 4 роки своєї каденції так і не наважився увімкнути у своєму кабінеті камеру, яка, до речі, там встановлена, виходячи з інформації міських ЗМІ, ще в 2016 році. З цього можна зробити висновок, що не технічна можливість заважає меру, адже забезпечити собі трансляцію з кабінетів своїх підлеглих він зміг ще у 2017 році, а відсутність бажання працювати відкрито.

Враховуючи вищевикладене, прошу депутатів підтримати мій запит, яким зобов’язати міського голову Кременчука:

·        забезпечити обіцяну прозорість в своїй діяльності шляхом проведення трансляції роботи міського голови у нього в кабінеті (іншими словами підштовхнути до натискання кнопочки «ВКЛ.»);

·        доручити КП «КТРК» забезпечити перегляд трансляції у відкритому доступі на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету та наYouTube-каналі»,- заявила О.Піддубна.

Проте депутати не підтримали ініціативу О.Піддубної.  Воно й зрозуміло, бо хто ж захоче, аби їхні таємні наради у міського голови В.Малецького стали відомі всім.

Нагадаємо, «Безпечне місто»: кременчужан просять підтримати проект про «всевидяче око»

 Всевидяче око накриє поглядом Кременчук

Дивіться: Онлайн - трансляція: XLI сесія Кременчуцької міської ради 23 січня 2020 року

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться