Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: виявляється депутатку Піддубну не позбавляли права голосу на останній сесії міськради

 

9 января 2019 09:45

Тоді за що голосували депутати?

Напередодні позачергової сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться сьогодні, 9 січня, Кременчуцька газета отримала відповідь на інформаційний запит щодо позбавлення прав голосування Оксани Піддубної на сесії 12 грудня.

Нагадаємо, на минулій сесії міськради депутати позбавили права свою колегу голосувати. Тоді почалось все з того, що "фіолетова" активістка Ольга Лапа дозволила собі викрикувати образливі слова під час виступу депутатки міськради Оксани Піддубної.

А далі міський голова Кременчука Віталій Малецький не дав договорити депутатці промову. Оксана Піддубна вимагала дати їй слово. На це не відреагували. 

У перерві зібрали позачергове засідання постійної депутатської комісії з питань Регламенту, під час якої було винесено рекомендацію щодо позбавлення депутатки Оксани Піддубної права брати участь в засіданні сесії. А також зобов’язати начальника відділу поліції кременчука Сергія Терелу притягти жінку до адмінвідповідальності. Рішення підтримали одноголосно всі члени постійної депутатської комісії. 

Вже під час продовження сесії мер В.Малецький поставив на голосування це питання і депутати більшістю вирішили видалити Оксану Піддубну із сесії. І протягом двох днів вона була присутня в залі, однак не мала права голосувати. Та виявляється, що надати копію витягу з протоколу сесії щодо прийняття рішення з позбавлення права О.Піддубної голосувати у міській раді не можуть.

Адже, як йдеться у відповіді за підписом керуючого справами виконкому міськради Руслана Шаповалова, проект рішення до порядку денного був включений. Та в процесі обговорення на голосування за основу і вцілому не ставився. Відповідного запису немає в протоколі сесії. Рішення щодо позбавлення права О. Піддубної не приймалось.

Які кроки збирається робити депутатка, як стало відомо про такі колізії, Кременчуцька газета повідомить пізніше. 

Варто нагадати, що раніше з подачі  голови регламентної комісії Віталія Таценюка у міській раді Кременчука розгорівся "психіатричний скандал". 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться