Кременчуцька газета
Середа, 29 Листопада 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Підприємці з Бахмута, Глобиного, Світловодська та інших міст зустрілися для співпраці з міжнародними партнерами у Кременчуці

22 вересня 2023 12:45

Організатори передбачають співпрацю за декількома напрямками: легкої, харчової та іншої промисловості.

Сьогодні у Кременчуці, у рамках Міжнародного бізнес-форуму Urban Business Fest, відбувається зустріч підприємців Кременчуцької громади з іноземними партнерами. Зокрема, з представництвом Литви та литовського міста-побратима Кременчука - Алітуса. Захід розпочав з привітання мер Кременчука Віталій Малецький, який згадав про інвестиції у наше місто та як можуть розвиватися приватні підприємці на прикладі ресторану «ДжанBeer», який ще донедавна був у комунальній власності Кременчука. 

Був на заході і мер сусіднього Світловодська Андрій Маліцький.

За його словами, у Світловодській громаді налічується 10 підприємств, є і релоковані підприємства з Херсонської та Харківської областей, що відновили тут легку промисловість та  металообробку. До речі, підприємці-ВПО були і з кременчуцької сторони. Так, сюди був запрошений підприємець з Бахмутського району, який відновив у Кременчуці деревообробну промисловість.

Про це сьогодні журналістам розповів один із організаторів бізнес-форуму, директор Інституту розвитку Кременчука Павло Бедрацький.

«Тут змішана програма бізнес-форуму: тє представники з Кременчука та району (зокрема, з Глобиного) з області, зокрема, з  Нових Санжарах, є і з сусідньої Кіровоградської області. Також сюди приїхали 10 потужних представників з Литви, які приїхали підтримати нашу експортну спроможність та започаткувати якийсь бізнес. Але головне завдання – познайомити місцевих підприємців з міжнародними організаціями», - його слова.

Організатори передбачають співпрацю за декількома напрямками: легкої, харчової та іншої промисловості - як початківців, так і більш досвідчених на бізнесовій арені.

Так власник та співзасновник мережі кав'ярень «Рок-кава» та «Роквіль» Олександр Ющенко своєю справою займається понад 9 років.

«Це наш власний проєкт. Розпочинали його з проєкту у сфері гостинності - зі стартапу сімейного крафтового бізнесу. Цей форум важливий, оскільки бізнес формує залучення людей, працевлаштовує, платить податки і також є основою для того, щоб функціонувала держава, які і економіка та суспільство», - розповідає він.

Уже цього року з нашого міста йшло на експорт декілька найменувань продукції, що є результатом минулорічного бізнес-форуму. Минулого року такого форуму тут не проводили через військовий стан. Проте за час з літа 2022 року було написано 80 бізнес-планів для отримання гранту на розвиток малого підприємництва.  

Зауважимо, форум покликаний розширити можливості українським підприємцям, які надають міжнародні партнери для підтримки бізнесу; а також почути живі історії від підприємців щодо реалій ведення бізнесу та перспектив його розбудови.

Нагадаємо, У Кременчуці відбудеться «УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ»: серед спікерів - посол Литви в Україні Сарапінас, мер Малецький, дружина нардепа Шаповалова

 

 

Ліна Романченко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися