Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

 Підтримка національного виробника - це додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів

 

 

5 липня 2019 15:45

ПрАТ «АвтоКрАЗ»  систематично виконує свої зобов'язання перед державою та містом  із відрахувань податків, незважаючи на падіння машинобудівної галузі та зовнішні фактори, що впливають на стабільну роботу підприємства.

У справі підтримки вітчизняного виробника великовантажної техніки – «КрАЗу»,  інтереси держави, міста  співпадають із корпоративними .  Адже відсутність підтримки  призводить до втрати додаткових надходжень до державної та міської скарбниць. У такому випадку у збитку не лише ПрАТ «АвтоКрАЗ», його колектив, а й вся громада країни, міста.

Збільшення кількості замовлень для вітчизняних виробників, підвищення рівня реалізації їх продукції – це додаткові кошти, що, наприклад, на міському рівні могли бути направленими на належне утримання всього муніципального господарства, будівництво нових доріг, ремонт тротуарів,  вирішення проблеми побудови нового мостового переходу через Дніпро.

ПрАТ «АвтоКрАЗ»  систематично виконує свої зобов'язання перед державою та містом  із відрахувань податків, незважаючи на падіння машинобудівної галузі та зовнішні фактори, що впливають на стабільну роботу підприємства.

Так, минулого року ПрАТ «АвтоКрАЗ» перерахував до бюджетів всіх рівнів понад 180 млн. грн, з них 121 млн грн  було направлено до держбюджету і понад 59 млн  грн – до  міського бюджету. За 5 місяців поточного року підприємство здійснило платежі в сумі 70 млн  грн, в тому числі 47 млн грн та 23 млн  грн.  до  державного  та міського  бюджетів  відповідно.

Єдиний український виробник великовантажної техніки, як і раніше, вважає, що збільшити відрахування до державного і місцевого бюджетів можна підтримкою підприємства бюджетними закупівлями, у першу чергу, за рахунок замовлень техніки спеціального призначення для військових   і комунальної техніки за рахунок місцевих бюджетів.

Байдужість із боку держави до вітчизняного виробника, відсутність пріоритетності під час здійснення закупівель у військовому та цивільному секторах, корупція у сфері закупівель за бюджетні кошти призводить до зниження життєвого рівня  працюючих, до відтоку кваліфікованих робітників з країни, втрати   робочих місць на підприємстві, до відставання в наукових розробках від передових світових тенденцій.

Недостатній обсяг обігових коштів, неритмічність виробництва спричиняє  затримки  платежів, закупівель комплектуючих при існуючих контрактах, збільшення термінів виготовлення продукції, що стає на заваді співпраці з новими клієнтами.

  Враховуючи те, що КрАЗи затребувані в багатьох галузях, збільшення рівня замовлень могло б оновити економіку країни в цілому. А це можливо тільки за умови завантаженості підприємств України, викорінення корупції в державному секторі, затребуваності  продукції національних виробників, насамперед, на внутрішньому ринку.  

Нагадаємо, чи потрібні державі українські виробники? КрАЗ-5401Н2  із АBS+ESP завершив випробування в Угорщині з позитивним висновком

 

 

За матеріалами ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися