Кременчугская газета
Среда, 24 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Поліпшувати благоустрій Кременчука збираються за рахунок підприємців

7 декабря 2017 13:30
Поліпшувати благоустрій Кременчука збираються за рахунок підприємців

В середньому з одного кіоску в місяць плата складатиме 170 гривень.

Питання «Про внесення змін до рішення міської ради  від 26.06.2013 «Про затвердження Порядку  визначення обсягів пайової участі (внеску) власників пересувних тимчасових  споруд  для  здійснення  сезонної торгівлі  та  надання  послуг у сфері розваг в утриманні об'єктів благоустрою м. Кременчука»  планують винести на розгляд сесії Кременчуцької міської міськради.

Сьогодні у мерії презентували проект регуляторного акту щодо пайової участі (внеску) власників пересувних тимчасових  споруд  для  здійснення  сезонної торгівлі.

Як пояснила начальник управління торгівлі, розвитку торгівлі та регуляторної політики Людмила Жорняк, станом на 1 листопада цього року із загальної кількості суб’єктів господарювання (102), які зверталися за отриманням погодження на розміщення на об’єктах благоустрою пересувних тимчасових споруд, переважна кількість відноситься до суб’єктів малого бізнесу – 95%.

При цьому, загальна кількість суб’єктів малого та середнього бізнесу в м. Кременчуці складає – 14 тис. 219. Тобто кількість суб’єктів господарювання, які звернулися протягом 2017 року за отриманням погодження на розміщення на об’єктах благоустрою пересувних тимчасових споруд, складає менше 1%.

Також вона нагадала, що обсяг пайової участі (внеску) власників пересувних тимчасових  споруд  було затверджено ще в 2013 році, і до цього не змінювався. Хоча за 5 років спостерігається ріст інфляції на 14, 2 %.

Тож в проекті регуляторного акту, який пропонують затвердити депутатам, йдеться про  корегування порядку розрахунку пайової участі (внеску) за один квадратний метр площі об’єкту благоустрою, на якому розміщені пересувні тимчасові споруди для здійснення сезонної торгівлі та надання послуг у сфері розваг, з урахуванням кумулятивного коефіцієнта індексації.

Ознайомитися з проектом регуляторного акту можна ознаймитися на веб-порталі Кременчуцької міської ради. У ньому детально розписано, хто з підприємців і скільки має сплачувати.

Людмила Жорняк, нагадує, що за 11 місяців цього року кременчуцькі підприємці сплатили пайової участі за пересувні тимчасові споруди на суму 50 тисяч гривень. Всі кошти акумулюються на спеціальному фонді. І використати їх можна лише для покращення благоустрою місті. (Ту ж обрізку дерев, чи прибирання снігу).

Якщо порахувати, то в середньому з одного кіоску в місяць плата складатиме 170 гривень.

Розробники вважають, що прийняття цього регуляторного акту забезпечить додаткове надходження коштів до цільового фонду для поліпшення благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території міста.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться