Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавці хочуть відкликати двох депутатів міської ради


6 сентября 2017 16:45
Полтавці хочуть відкликати двох депутатів міської ради

Над процедурою відкликання депутатів нині думають в Кременчуцькій міській раді.

Полтавці хочуть відкликати двох депутатів міської ради – Сергія Луценка та Дениса Поліщука. Місцева громада проголосувала про відкликання двох депутатів міської ради від Соціал-демократичної партії (СДП) на зборах виборців – повідомляє телеканал Лтава.

Таке рішення пов’язане з голосуванням депутата Сергія Луценка проти відставки 1-го заступника міського голови Михайла Шевченка. За словами голови фракції СДП Олександра Шамоти, Сергій Луценко голосує в розріз із фракцією та пропускає засідання.

Ще один депутат від СДП – Денис Поліщук також голосував врозріз з однопартійцями, а саме за не надання будівництва на вул. Соборності 27.

Обидва депутати всі звинувачення відкидають. До того ж Сергій Луценко говорить, що серед тих, хто прийшов на збори є зовсім сторонні люди.

Обрали й ініціативну групу з 55 чоловік, яка збиратиме підписи виборців за відкликання депутатів. Закон про місцеві вибори, ухвалений у 2015 році, передбачає можливість відкликання депутата місцевої ради, який не справляється зі своїми обов’язками.

Додамо, що над процедурою відкликання депутатів нині думають в Кременчуцькій міській раді. Принаймні, за наявною інформацією, в оточенні мера Кременчука Віталія Малецького нині триває робота над впровадженням механізму, який дозволить позбуватись тих депутатів міської ради, лінія діяльності яких йде всупереч роботі фіолетової більшості та їх сателітів. 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться