Кременчугская газета
Четверг, 20 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Полтавська облрада прийняла програму енергоефективності області на 2018 – 2020 роки вартістю 235 млн грн

 

12 июля 2018 11:40

Середній розрахунковий термін окупності цих заходів - 3,7 роки.

Сьогодні депутати Полтавської облради прийняли програму енергоефективності області на 2018 – 2020 роки вартістю 235 млн грн.

Згідно прийнятої програми, механізмом вирішення проблем з енергоефективності є реалізація обласної Програми, що дасть можливість створити умови для зниження рівня енергоємності валового внутрішнього продукту, оптимізації структури енергетичного балансу регіону, збільшення обсягу використання альтернативних та відновлюваних джерел енергії, вторинних енергетичних ресурсів, впровадження дієвого механізму реалізації державної політики у сфері енергоефективності.

Серед пунктів програми щодо енергозберігаючих заходів у бюджетній сфері: термомодернізація Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни: горищ, зовнішніх стін його будівель, заміна світлопрозорих конструкцій, встановлення радіаторних рефлекторів тощо.

Середній розрахунковий термін окупності цих заходів - 3,7 роки.

Також Кременчуцький обласний психоневрологічний диспансер, Кременчуцька обласна станція переливання крові та Кременчуцький обласний шкірно - венерологічний диспансер мають провести комплекс енергозберігаючих заходів.

Поки ж будівлі бюджетної сфери Полтавської області характеризуються високим рівнем споживання енергоресурсів. Середнє питоме споживання теплової енергії будівель в два рази вище, ніж у країнах Європейського Союзу та становить близько 175 кВт*год. на м кв. у рік, аналогічний показник країн Європейського Союзу є на рівні 86 кВт*год. на м кв. у рік. З огляду на це, потенціал енергозбереження на бюджетних об’єктах області та зниження споживання ними енергії і пов’язаних бюджетних витрат може становити до 50% від витрат.

Нагадаємо, Полтавська облрада на 5 років продовжила контракт з директором спеціальної школи-інтернату та головним лікарем Кременчуцького ПНД.

У Полтавській облраді змінився керівник фракції аграріїв.

ОНЛАЙН: сесія Полтавської облради - депутати розглядають 109 питань порядку денного.

 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться