Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Поспіхом: відкриті слухання щодо підвищення тарифів на тепло і гарячу воду в Кременчуці відбудуться 9 жовтня

 

6 октября 2017 16:05
Поспіхом: відкриті слухання щодо підвищення тарифів на тепло і гарячу воду в Кременчуці відбудуться 9 жовтня

У відкритих слуханнях можуть брати участь усі зацікавлені особи, які належним чином зареєструвалися.

Оголошення про проведення відкритих слухань щодо підвищення тарифів та тепло гарячу воду КП «Теплоенерго» так і не з’явилося на сайті цього комунального підприємства, як обіцяв мер Кременчука Віталій Малецкий. Натомість таке оголошення (що, до речі, цілком слушно) опубліковано на веб-порталі Кременчуцької міської ради

Відкриті слухання мають довгу назву «З питань погодження Інвестиційної програми КП «Теплоенерго» на 2018 рік та встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення, з централізованого постачання гарячої води».

Проведення відкритих слухань регламентовано Порядком проведення відкритих слухань, що був затверджений міськвиконкомом сьогодні, 6 жовтня.

Самі слухання відбудуться вже у понеділок –  9 жовтня о 12.00 в великому залі міського Палацу культури (бульвар Пушкіна, 2). Себто, зверність увагу: понеділок - робочий день. Тому вірогідність потрапляння на слухання усіх бажаючих, але працюючих, конче мала. Напевно більш вільні у цей день можуть бути пенсіонерки, так звані, "бабусі Малецького".

Хоча, як зазначається у оголошенні, у відкритих слуханнях можуть брати участь усі зацікавлені особи, які належним чином зареєструвалися.

Реєстрація розпочинається об 11.00 (за 1 годину до проведення слухань).

Нагадаємо, що про проведення відкритих слухань щодо намірів КП «Теплоенерго» підвищити тарифи на тепло і гарячу воду сьогодні зранку навіть у міськвиконкомі ніхто не чув. Одначе, ще до обіду міський голова Віталій Малецкий провів п’ятихвилинне засідання міського виконавчого комітету, де було затверджене положення про проведення відкритих слухань з вищеназваної причини. 

Інформація про плани мерії та комунального підприємства «Теплоенерго» здійснити підвищення тарифів була відома ще наприкінці серпня.

Спочатку мер повідомив про відносно невелике зростання тарифів , але оприлюднені плани показали більш жорстку картину.

Ще 28 серпня міський голова пообіцяв публічне обговорення із кременчужанами планів по підвищенню тарифів.

Але ані сайт мерії, ані сайт КП «Теплоенерго» з того часу не публікували жодних оголошень про місце, дату та час проведення публічних обговорень, де мали б обговорювати інформацію про підвищення тарифів.

Про це прямо вказується в частині 3 статті 4 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення».

Кременчуцькі журналісти кілька днів тому вказали на це керівництву міста у своєму відкритому листі.

Зауважимо, що після підвищення тарифу від КП «Теплоенерго», що підігріває Раківку та Першу Занасип, напевно буде підвищено такі тарифи і «Полтаваобленерго», що забезпечує теплом і гарячою водою іншу – більшу частину Кременчука. Про таке повідомив міський голова Віталій Малецький.

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться