Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Посуха знизить врожай зернових на Полтавщини від 20 до 30%

 

24 июня 2017 11:40
Посуха знизить врожай зернових на Полтавщини від 20 до 30%

Вже зараз видно, що сподівання на великий урожай марні.

Через тривалу відсутність повноцінного дощу врожайність зернових на Полтавщині очікується на 20-30%, ніж торік. Такого висновку дійшла комісія, котра минулого тижня здійснила обстеження стану ранніх зернових на території Полтавської області. Про таке повідомляє ресурс SuperAgronom.com

Комісія дійшла висновку, що на сьогодні посіви ранніх зернових і зернобобових культур знаходяться в задовільному стані. Але відмічається дефіцит вологи, що негативно впливає на формування урожаю. В зв’язку з цим очікується зниження урожайності порівняно з вихідним станом на 20-30%.

Обстеження було проведене на дослідному полі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова та ДП ДГ «Степне».

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства, якщо минулого року в Україні зібрали рекордний у своїй історії урожай зернових — 66 мільйонів тонн, то цьогоріч цей показник може скласти 60 млн т.

Фахівці вважають, що на перспективу для одержання гарантованих врожаїв необхідно розширювати вирощування хлібів на зрошуваних полях, а також створювати сорти, пристосовані до умов глобального потепління.

Нагадаємо, аграрії раніше повідомляли, що через весняні холоди довелося пересіювати зернові та прогнозували зменшення урожаю фруктів.

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться