Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Працівники «Теплоенерго» стурбовані появою корупційної складової у діяльності підприємства


9 августа 2019 16:30

Цікаво, чи будуть ліквідовані відділи постачання на міськводоканалі та інших комунальних підприємствах міста?

У травні цього року на комунальному підприємстві «Теплоенерго» ліквідували підрозділ, який займався  матеріально-техзабезпеченням підприємства та відповідно, скоротили посаду фахівця з постачання.

Як кажуть на підприємстві, подальше забезпечення матеріалами доручили виконувати начальникам структурних підрозділів.

Із цього моменту виникла юридична колізія, тобто, начальник підрозділу сам обирає постачальника. Далі сам робить закупівлю (постачання) матеріалів та сам і списує матеріальні цінності.

Виходить, директор підприємства Віталій Одношевний створив у наказному порядку корупційну схему постачання та списання з балансу підприємства матеріалів, які проводяться одноосібно керівниками підрозділів?

Цікаво, чи відомо про це нововведення «отцам города» та чи будуть ліквідовані відділи постачання на міськводоканалі та інших комунальних підприємствах міста? Адже деякі сумлінні матеріально відповідальні особи КП «Теплоенерго», розуміючи що їх зобов'язали виконувати протизаконні дії, почали хвилюватися, що ними зацікавиться прокуратура та доведеться відповідати саме їм за дії свого керівника?

Працівники  кажуть: «Чому ми повинні відволікатися від своїх безпосередніх обов'язків та рискати по всьому місту в пошуках якоїсь запчастини,  а потім, у разі чого, ще й перед правоохоронцями відповідати за те, що купували та списували?»   

«Була «снабженка» - вона цим займалась і у нас проблем не було. Людина стільки років на підприємстві пропрацювала, з усіма керівниками знаходила мову, а тут комусь дуже завадила? Та й нам тепер морока»,- здивовані представники підприємства.

Нагадаємо, «Теплоенерго» знову нема з чого платити зарплату: Малецька дорікають в безгосподарніцтві, розтраті коштів і тупикової ситуації на Раківці.

«Теплоенерго» тоне в боргах, але при цьому керівникам виписують премії.

На «Теплоенерго» знову кадрові зміни.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться