Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Правила створення лендингу з високою конверсією

3 листопада 2022 14:45

 

Основне завдання лендингу - залучити якомога більше трафіку, збільшивши продажі. Щоб лендинг побачило більше клієнтів, він повинен знаходитися в топі пошукових систем. Тому розробка лендингу повинна враховувати не лише запити клієнтів, але й особливості роботи пошукових систем. Якщо розробити лендинг неправильно, його ніхто не побачить.

Особливості створення лендингу

Основна мета лендингу - залучити покупця до придбання якогось одного певного товару. Істотний недолік односторінника – можливість продати лише одну позицію. Саме тому важливим завданням є розібратися з аудиторією, яка побачить цю пропозицію. Конверсія представляє собою відношення загальної кількості відвідувачів до клієнтів, які зробили замовлення або здійснили дію, необхідну продавцю, розробнику.

Кожен клієнт шукає товар, що здатний задовольнити його потреби. Тому завжди на першому місці у клієнта його потреба. Розробник повинен показати, як товар зможе задовольнити потреби покупця. Ще один важливий аспект, що впливає на вибір клієнта, яку вигоду він отримає при співпраці з конкретною компанією.

Як підвищити конверсію лендингу?

Щоб збільшити конверсію, потрібно зробити лендинг максимально простим, помітним і здатним вирішити проблеми покупця. Тому шрифт має бути контрастним, а сторінка не перевантажена великою кількістю інформації. Саме тому в основі будь-якого лендингу лежить використання яскравих картинок, невеликої кількості текстів, які можуть вказувати на основні переваги товару. У жодному разі не перевантажуйте сторінку великою кількістю описів, дрібного шрифту. Зазвичай це не чіпляє клієнтів та ніколи не зробить їх покупцями. Потрібно, щоб погляд користувача зачепився за зображення.

Параметри, що впливають на конверсію лендингу:

  • Заголовок, який привертає увагу клієнтів.
  • Яскраве зображення. Картинка обов'язково повинна бути унікальною, знятою з використанням товару, що рекламується, щоб у покупця не було розчарування, після отримання продукції або замовлення.
  • Опис основних переваг у кількох словах. Але не варто відволікати увагу покупця на дрібниці.
  • Швидкість завантаження сторінки. Чим швидше завантажуються лендинги, тим краще. Адже дуже часто покупці просто йдуть, так і не дочекавшись, доки сторінка відкриється.

На landingpage має бути відповідна кнопка, яка відображає заклик до дії. Наприклад, залишити свій номер телефону чи придбати товар. Враховуйте, що така кнопка має бути дуже помітною, але не дратувати клієнта і не відволікати уваги від опису та зовнішнього вигляду товару, його переваг.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися