Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 22 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Правоохоронці Горішніх Плавнів подякували Полтавському ГЗК за благодійну допомогу

 

11 апреля 2019 15:45

Фінансові дані за 2018 рік.

Поліція Горішніх Плавнів подякувала Полтавському гірничо-збагачувальному за благодійну допомогу. Фінансові дані про надходження та використання отриманої благодійної допомоги у 2018 році розмістили на сторінці відділу поліції № 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області у мережі Фейсбук.

«ПрАТ «Полтавський ГЗК» протягом останніх десятиліть плідно співпрацює з органами внутрішніх справ, насамперед відділенням поліції № 2 Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.
З метою підтримання на належному рівні службової діяльності ВП № 2 Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, спрямовану на поліпшення оперативного реагування на заяви та повідомлення щодо зафіксованих правопорушень на території комбінату та міста, Правління ПрАТ « Полтавський ГЗК» запропонувало безоплатну допомогу у вигляді щомісячного виділення палива для використання службовими автомобілями ВП №2 КВП»,
- йдеться у повідомленні

Так, протягом 2018 року було проведено поточний ремонт службових автомобілів відділу поліції за рахунок коштів Благодійного фонду « Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» на суму 50 тис грн. 

«Керівництво ГУНП в Полтавській області вдячне Правлінню ПрАТ «Полтавський ГЗК» та директору БФ « ПГЗК» за плідну співпрацю та підтримку діяльності Національної поліції України», - зазначили у повідомленні.

 

 

Ніка Назарова

За інформацією джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться