Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Президент України підписав закон про мотивацію служити в армії

 

20 июня 2018 13:45

Порошенко підписав закон, що дозволяє підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дозволить підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби, інформує Ukr.Media Україна.

"Реалізація вимог зазначеного закону дозволить підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, закон дозволить підвищити вік прийому громадян з 23 до 30 років в якості курсантів вищих військових навчальних закладів. Це дозволить ветеранам АТО і операції об'єднаних сил вступати на навчання і продовжувати військову службу в якості офіцерів або сержантів.

Крім того, це підвищить до 60 років граничний вік перебування в запасі військовозобов'язаних-жінок, забезпечить гендерну рівність і збільшить мобілізаційний ресурс. В особливий період дозволить продовжувати військову службу за новим контрактом на строк від 1 до 10 років, звільнитися або укласти новий контракт військовослужбовцям, дію контрактів яких примусово продовжено після закінчення його терміну в особливий період, і військовослужбовцям, які уклали контракт до закінчення особливого періоду та оголошення демобілізації.

Також закон надає можливість військовослужбовцям, визнаних рішеннями військово-лікарських комісій непридатними за станом здоров'я до військової служби, продовжувати проходження служби.

"Бойовий досвід, морально-ділові якості та мотивація до військової служби для таких військовослужбовців, незважаючи на їх фізичний стан, можуть бути реалізовані на військових посадах, що не вимагають фізичних навантажень", – зазначили у відомстві.

 

За матеріалами з відкритих джерел

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться