Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«При Бабаєві премії були, а Малецький цьогоріч не дав – наче і не наше свято»

 

6 декабря 2017 15:00

Таке розбалансування з преміями, коли тарифи команда мера Віталія Малецкого піднімає, ціни в магазинах ростуть, зовсім не грає на злагодженість колективу виконкому до спільної праці.

У Міському палаці культури вчора відбулися урочистості з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування. Як зазначає прес-служба мерії, чисельний колектив фахівців самоврядних органів Кременчука привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що це свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують сталий розвиток територіальної громади, нормальну життєдіяльність міст і сіл України, дбають про добробут та соціальний захист кожного мешканця. Керівник міста висловив слова щирої вдячності своїм колегам за щоденну працю на благо територіальної громади міста Кременчука, яка не завжди є оціненою, але в той же час – необхідною людям.

Цього дня за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення авторитету органів місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну життєву та з нагоди Дня місцевого самоврядування дня фахівців структурних підрозділів виконавчих органів влади було нагороджено грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Кременчуцької міської організації профспілки працівників державних установ.

Святковий настрій учасникам заходу подарували творчі колективи Міського палацу культури та самодіяльні артисти з числа працівників органів місцевого самоврядування, які вперше з концертними номерами виступили перед своїми колегами.

Проте вже сьогодні в мерії кажуть, що свято мер Віталій Малецький дещо зганьбив.

«При Бабаєві премії були, а Малецький цьогоріч не дав – наче і не наше свято… У 2016 році також, хоч щось на це свято нам дав. Він все вихваляється, що місто перевиконує план по бюджету, але ми цього аж ніяк не відчуваємо…»,- сказала одна з працівниць мерії.

Натомість у іншому управлінні нам зазначили, що премії їм видасть не централізовано бухгалтерія виконкому, а бухгалтерія управління, бо вони відокремлений від мерії підрозділ.

Звичайно, таке розбалансування з преміями, коли тарифи команда мера Віталія Малецкого піднімає, ціни в магазинах ростуть, зовсім не грає на злагодженість колективу виконкому до спільної праці.

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться