Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

 ПриватБанк гарантовано захищає кременчужан від шахрайств

27 вересня 2022 14:30

Корисна інформація.

З травня цього року ПриватБанк відновив страхування за програмою “Захист від шахрайства” і вже 7,2 тис. жителів Кременчука скористались можливістю не лише захистити свої кошти від різного виду шахрайства, а й повернути їх, у разі крадіжки. 

“Зламати систему безпеки банку абсолютно неможливо, - розповідає Оксана Пасічніченко, - заступниця директора Центрального макрорегіонального управління ПриватБанку. - Тому шахраї придумують різні схеми, аби заволодіти персональними даними клієнтів, які навіть самі того не розуміючи, вводять свої дані на шахрайському сайті, довіряються комусь під впливом негативних емоцій тощо. Найпоширеніші схеми: перекази на рахунки шахраїв під їх тиском, телефонне шахрайство, Інтернет-шахрайство, підробка сайтів чи зняття коштів з викраденої або загубленої картки”.

Зазначимо, що послуга “Захист від шахрайства” гарантовано захистить від численних видів інтернет-шахрайств: соціальний інжиніринг, скімінг, mobile-banking, зняття без карти в банкоматі, оплата з карти без SMS-підтвердження операції, інтернет-еквайринг, незаконні платежі по телефону, протиправні операції з карткового, поточного або депозитного рахунку з використанням Інтернет-банку Приват24,  заволодіння персональними даними власника рахунку і заволодіння паролем від Приват24;  заволодіння телефоном власника рахунку, фішинг, фармінг, вішинг. 

У разі настання страхової події, в першу чергу, слід звернутись на лінію цілодобової безкоштовної підтримки за номером 3700, зафіксувати факт шахрайства та заблокувати картки. Не слід забувати і про звернення до правоохоронних органів. Отриманий там “Витяг з ЄРДР” (Єдиний реєстр досудових розслідувань) слід надати до будь-якого відділення ПриватБанку. 

 

Анжела Дзінзюра

Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися