Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 19 Февраля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Проект «Сусідська варта» починає працювати у Кременчуці

 

4 ноября 2017 19:00

Сьогодні, 4 листопада на вулиці Гвардійській відбулись збори мешканців ОСББ «Гвардійське – 7», патрульних поліцейських та представників органів місцевого самоврядування. Приводом для зустрічі став запуск пілотного проекту під назвою «Сусідська варта». Метою проекту – є максимально досягти безпеки на вулицях Кременчука.
«Сусідська варта» дозволить правоохоронцям швидко та прицільно реагувати на правопорушення, адже до пильнування за правопорядком залучатимуться мешканці ОСББ. Тільки оперативні повідомлення дозволять вчасно попередити або припинити можливі протиправні діяння. 
Тож сьогодні, інспектори патрульної поліції, мешканці ОСББ та представники влади міста обговорили алгоритм спільних дій та про те, як діяти в тій чи іншій ситуації. 
У підсумку зустрічі інспектор зі зв’язків з громадськістю Ярослава Крамаренко зазначила: «Сьогодні ми починаємо впроваджувати проект «Сусідська варта» тільки на базі одного ОСББ але у подальшому плануємо, крок за кроком, охопити максимальну територію Кременчука. Сподіваємось на плідну співпрацю з громадою міста та на те, що проект стане вдалим і дієвим для покращення безпечного життя кременчужан».

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться