Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 28 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Пряма мова: як і за що керманич Полтавщини Лунін вщент розкритикував мера Кременчука Малецького

17 січня 2023 18:00

«Бачу, що команда пана Малецького не хоче нічого робити...»

«Керівник Полтавщини Дмитро Лунін сьогодні дуже багато часу, під час брифінгу в Глобиному, присвятив різкій критиці мера Кременчука Віталія Малецького. Йому дісталося за непідготовлені укриття в дитсадках та школах, за неосвоєні кошти водоканалом на ремонт колектора по вулиці Леонова (нинішня вул.Юрія Руфа), за маніпуляції з тарифами та інше»,- про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

 

Як виявилося, Д.Лунін вважає саботажем бездіяльність минулого року мера Кременчука Віталія Малецького щодо облаштування укриттів в навчальних закладах.

«Жодної немає громади в Полтавській області, в якій не працюють школи по змішаній чи очній формі, крім Кременчуцької.

Всі заклади обласного підпорядкування в Кременчуці працюють...

Я тут вбачаю, що мер просто не хоче працювати на громаду, щоб діти могли отримати освітні послуги, соціалізуватися, не хоче, щоб діти ходили до дитячих садків, а їхні батьки працювали.

Тобто тут є деякий саботаж!» - каже пан Лунін, а далі зазначає, що В.Малецький повинен звернути на ці напрямки роботи свою увагу.

Далі на адресу пана Малецького різка критика пролунала під час обговорення питання тарифів на тепло.

Лунін порадив Малецькому, як знизити тариф на тепло у Кременчуці, а поки каже, що той забагато мітингує.

Вона стосувалася того, що пан Малецький не зміг справитися з ситуацією щодо теплопостачання Кременчука і люди могли залишитись зовсім у листопаді без тепла, якби не обласні депутати, КРВА.

При цьому керманич області зазначив, що влада Кременчука каже про мораторій, а сама збільшує плату за використання тепловими мережами для «Полтаватеплоенерго».

«Він прийняв рішення сесії, але воно не може бути використано тому, що є мораторій на збільшення тарифів.

Більш того, для мереж, які є в  кременчуцькому «Теплоенерго» він збільшив для «Полтаватеплоенерго» вдвічі вартість послуг з використання мереж...

Це призвело до збільшення тарифів. Тобто пан Малицький все робить для того, щоб збільшились тарифи для населення.

Нехай же він зменшить тарифи, як були в тому році для використання мереж і ми тоді побачимо, що «Полтаватеплоенерго» зможе зменшити тариф»,- каже Д.Лунін.

Серед цікавого і те, що держава надавала підтримку «Кременчук –Теплоенерго» у 100 млн грн, а пан Малецький в грудні повернув їх. Він не змог використати жодної гривні зі 100 млн грн, а «Полтаватеплоенерго» закупило за короткий термін 2 котла, які планується встановити на альтернативних джерелах теплопостачання.

І щодо самого тарифу, то Д.Лунін не бачить в процесі тарифоутворення порушення законодавства.

«Але бачу, що команда пана Малецького не хоче нічого робити, щоб люди були з теплому, а тільки мітингує щодо того хто і що повинен робити. Нехай бере і виконує свої обов’язки!» - заявив Д.Лунін.

 

Дальше - більше!

 

«У нас залишається питання щодо водоканалу. Обласна влада надала кошти, але всі кошти влада не змогла використати. Це щодо колектора по вулиці Леонова (нинішня вул..Юрія Руфа)... Кошти по водоканалу дійсно були не всі використані. Ми ж говорили про те, що хочемо бачити щоб до літа цей колектор був відремонтований і ми готові підтримувати надалі ці напрямки...»,- сказав Д.Лунін.

Крім того, він вважає, що влада В.Малецького погано спрацювала при підготовці альтернативних джерел опалення восени минулого року.

«На систему теплопостачання також кошти не використали. Тобто критикувати - це легко, краще покажіть, як треба працювати. На сьогодні праці зовсім немає!» - каже керманич Полтавщини.

Продовжуючи критику влади В.Малецького, він розповів про претензії до того, як реконструювали приймальне відділення в лікарні «Кременчуцька».

А роботи там тривали дуже довго. Виявляється, питання реконструкції і досі не закрито.

«У нас є приймальне відділення і Кременчук, мені здається, одне з 8 приймальних відділень, яке робилось в області і де залишаються проблеми.

У нас проблеми і по виплаті медичному персоналу в Кременчуку зарплатні. Тут чомусь люди повинні чекати свою заробітну плату»,- каже Д.Лунін.

Вже у лютому він планує приїхати до Кременчука, можливо на 2 дні, аби розібратися в цих питаннях.

«Всі ці питання будемо розглядати в Кременчуку. Саме з мером та його заступниками. Всі вони люди досвідчені, нехай готуються і розказують. Я думаю це буде в лютому»,- резюмував Д.Лунін.

 

Нагадаємо, Взірець укриттів серед дитсадків Полтавщини продемонстровано у Глобиному: Малецькому є, де навчитися зробити краще, а поки Лунін його різко розкритикував

Лунін порадив Малецькому, як знизити тариф на тепло у Кременчуці, поки той забагато мітингує

Керманич Полтавщини Лунін про саботаж мера Кременчука Малецького

 

 

Клим Соколов

Відео Кирила Воронцова

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися