Кременчуцька газета
Субота, 13 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Разом - безоплатно, окремо - за гроші: чому у Кременчуцькому перинатальному центрі лише комплексні обстеження - безкоштовні

13 червня 2024 16:40

Було питання, шукали відповідь.

Днями до Кременчуцької газети звернулась містянка, якій треба було зробити обстеження, яке стосувалось жіночого здоров'я. 

Жінка знала, що у Кременчуцькому перинатальному центрі комплексні обстеження - безкоштовні. Але згодом з'ясувалось, що це не так.  

"Зателефонувала за вказаним номером, щоб записатися, мені дали інший номер, сказавши, що там лікар сама записує на цю процедуру. Зателефонувавши за цим номером мене записали, на запитання скільки коштує пройти це обстеження, почула відповідь 200 гривень. Тоді де ж ця безкоштовна програма?", - цікавиться містянка.

На це головний медик Кременчука Максим Середа повідомив, що комплексний огляд передбачений протоколом НСЗУ. "Жінкам після 40 років там обов'язковий перелік діагностичних процедур,  які повинні пройти і за них оплачує НСЗУ комплексі", - слова Середи.

Він вказав, що за обстеження, яке треба було кременчужанці, то його призначати лікар-гінеколог може тільки після проведення більш простих діагностик. І тільки тоді він може бути оплачений НСЗУ.

"Якщо пацієнтка хоче тільки ту ж кольпоскопію, а інші обстеження прості вона проходила, можливо, в приватній клініці то НСЗУ це не заплатить. Тому є перелік і є послідовність цих процедур. Якщо послідовність виконана -  то , що призначать лікар це буде безплатно", - говорить Середа.

 

Світлана Павленко

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися