Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 28 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Водії на 9-ому маршруті не беруть пільговиків, проїзд у маршрутках на грані кошмару» - зауважують містяни


7 ноября 2017 16:45

Громадські активісти та журналісти почули скарги кременчужан на водіїв маршруту №9.  

Сьогодні під час рейду по кременчуцьких маршрутах № 2, 2-В та 9, громадська комісія з контролю за важливими аспектами життєдіяльності в місті та журналісти проінспектували роботу вищевказаних маршрутів.

Активісти, які прибули на кінцеву зупинку біля артскладів та пробули там близько 30 хвилин, помітили близько шести-семи маршрутів №2 та 2-В і лише один маршрут №9.

 «Це пункт відповідальності перевізників. На цю зупинку часто скаржаться кременчужани, адже зупинка нерентабельна. Та не дивлячись на те, що тут чекають одна-дві людини, маршрутчики не завжди доїжджають до даної кінцевої зупинки. А в основному їдуть по маршруту Центр – Красіна. Та розвертаються за одну зупинку до кінцевої», - прокоментував ситуацію кременчуцький активіст та колишній воїн АТО Володимир Махоркін.

Пізніше рейдова група проїхала кілька зупинок даним маршрутом та зупинилася на новій зупинці «Центр».

Тут побачили більше 30 людей, що чекали зупинці тарнспорт. За словами пенсіонерів, зазвичай вищевказані маршрути чекають більше 10 хвилин.

Кілька містян похилого віку почали скаржитись активістам та журналістам, що зазвичай на даних маршрутах не беруть пільговиків.

За 10-хвилинними спостереженнями помітили, як пенсіонерам дійсно відмовляють у проїзді, вони виходять із маршруток та чекають наступної. А оскільки тролейбусних маршрутів у сторону Крюкова та Раківки у Кременчуці немає, пенсіонери чекають такими багаточисельними групами. Чи дійсно маршрутчики обманюють стареньких, говорячи, що пільгових місць уже немає, чи перевізникам не компенсовують пільгових проїздів – але картина з такої кількості старениких, що чекають «щасливого квитка на проїзд» у вигляді дозволу водія маршрутки – не дуже весела.

Зауважили на зупинці, що  і в інший бік даними маршрутами - Крюкова - після 19.00 виїхати особливо складно.

«Коли повертаюсь із роботи після семи вечора з Крюкова – стоїш на такій холоднечі по півгодини. А коли сідаєш у дев’ятий маршрут – і капає з усіх боків, і не прибирається у них, і запах неприємний, і брудні сидіння», - прокоментувала містянка Світлана.

З нестримним обуренням жінка зауважує і про транспортну «реформу у місті» від мера, у якій, за її словами «маршрутки поміняли на школярики».

«Це просто жах! По-перше, холодно у таких «Богданах», по-друге з усіх сторін капає, сидіння мокрі, це ж кошмар, а не маршрутки!» - додає містянка Світлана.

Як зауважив керівник комісії Геннадій Тертичний, з новими питаннями щодо кількості машин на даних маршрутах, контролю їхньої роботи та належного санітарного стану, а також безкоштовного перевезення пільговиків будуть звертатися до  відділу транспорту виконкому міськради, зокрема, до його начальника Руслана Івашини.

Нагадаємо, для водіїв маршруток №2, 2-В та 9 у місті не створили жодних людських умов.

Містяни скаржаться: зранку виїхати з кварталу 304 практично неможливо. 

Нещодавно на апаратній нараді у мерії начальник відділу транспорту Руслан Івашина заявляв, що всі скарги містян та водіїв у відділі транспорту відпрацьовують і на них «миттєво реагують». 

 

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться