Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 11 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Розслідування кримінальної справи щодо будівництва адмінбудівлі Нацгвардії у Кременчуці суд продовжив до літа

 

21 января 2020 14:30

Кримінальна справа відкрита за фактом зловживання невстановленими службовими особами Кременчуцького управління капітального будівництва та ТОВ «Абсолют Монтаж».

Нещодавно слідчий суддя Автозаводського районного суду Кременчука Діна Андрієць розглянула у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого слідчого відділу Кременчуцького відділу поліції лейтенанта поліції Косенка А.В. про продовження строку досудового розслідування в кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР 21 березня 2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України  «Зловживання владою або службовим становищем».

Як сказано в ухвалі суду, слідчий Косенко А.В. звернувся до слідчого судді із клопотанням, погодженим прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури про продовження строку досудового розслідування.

Клопотання мотивоване тим, що слідчим відділом проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання невстановленими службовими особами КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» та ТОВ «Абсолют Монтаж» своїм службовим становищем при укладенні та виконанні договору про закупівлю робіт з будівництва адміністративної будівлі (незавершене будівництво літ. «Ш») на території військової частини № 3059 Національної гвардії України, за адресою: Полтавська обл., Кременчук, вул. Княгині Ольги,3, вчинене всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди, в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, тобто, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Ухвалою слідчого судді Автозаводського районного суду Кременчука від 23.08.2019 у кримінальному провадженні призначили комплексну будівельно-технічну експертизу. Матеріали направлені до Полтавського відділення Харківського НДІ судових експертиз імені заслуженого професора М.С. Бокаріуса для проведення комплексної будівельно-технічної експертизи, яка на даний час перебуває на стадії виконання, слідчим збираються необхідні документи за клопотанням експерта.

Згідно ст. 12 КК України кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 КК України, відноситься до тяжкого злочину.

Ухвалою слідчого судді Автозаводського районного суду Кременчука від 23.09.2019 строк досудового розслідування кримінального провадження № 42018170690000015 продовжили до 21.12.2019 року.

Таким чином, строк досудового розслідування кримінального провадження закінчується 21.12.2019, проте завершити досудове розслідування провадження до вказаного строку неможливо, оскільки зібрати в даному кримінальному провадженні достатню кількістю доказів, в тому числі провести комплексну будівельно-технічну експертизу не представляється можливим.

Для проведення та завершення процесуальних дій у кримінальному провадженні, для потреб досудового розслідування необхідний строк не менше шести місяців.

Посилаючись на вказані обставини, слідчий просив продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження на 6 місяців, до 21.06.2020.

У судовому засіданні слідчий підтримав клопотання та просив його задовольнити.

Вислухавши пояснення слідчого, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя постановив клопотання слідчого СВ Кременчуцького ВП ГУ НП в Полтавській області лейтенанта поліції Косенка А.В. про продовження строку досудового розслідування в кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР від 21 березня 2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України – задовольнити.

Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  від 21 березня 2018 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України до 6 місяців.

Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого та прокурора у кримінальному провадженні.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Кременчук за 7,1 млн грн побудує гвардійцям офіс.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться