Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 8 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Шаповалов, «давай, до побачення!» Таролог, яка помилилась на президентських виборах, знову береться прогнозувати

 

18 июля 2019 11:35

Чи завжди треба довіряти прогнозам?

У останньому номері газети «Автограф», яку в народі називають «агіткою Шаповалова», надрукували прогноз таролога Ольги Соломки. Видання дуже хизується, що у своєму прогнозі жінка пророкує перемогу Шаповалова. Бо, бач, чинному нардепу випала карта «Мага».

«Агітка Шаповалова» повідомляє, що був розклад і по інших кандидатах. Та їм пані Соломка не пророчить радісних перспектив.

Та тут варто нагадати, що перед президентськими виборами цього року таролог Соломка вже бралась давати прогнози по кандидатах.

Тоді вона напророкувала перемогу Порошенку і…поразку Зеленському.

«Чи не втомлюся повторювати, що майбутнє не визначено на 100%, а ми можемо подивитися найбільш імовірний варіант розвитку подій. Вже давно мої розклади показують, що залишиться Порошенко, незважаючи на всі події, рейтинги та опитування. Яким президентом буде Зеленський і як президентство вплине на самого кандидата? Слабким, інфантильним, залежним і ... сумним. Він сам буде не радий всьому тому, що закрутилося і він прийняв цю пропозицію, навіть не підозрюючи, як це може змінити його життя. Крім репутаційних втрат, будуть ще й фінансові. Загалом, грошей у нього, як не дивно, поменшати. Якою буде Україна при президенті Зеленський? Пов'язаної і скутою, кілька зависла в своєму розвитку. Буде багато обману, посиляться шахрайські схеми. Доведеться знову навчитися читати між рядків і розуміти півтони повідомлень від влади», - зазначила таролог в прогнозі, який був розміщений у ЗМІ.

Ну що ж, помилилась. У Порошенка була поразка. На це пані Соломці навіть довелось на своїй сторінці в Фейсбуці просити вибачення у людей, яким дала хибну надію.

 

Тепер пані Соломка запевняє, що Шаповалов переможе. Тож якщо провести паралель з минулим прогнозом – то вийде зовсім навпаки. Невже у Кременчука нарешті з'явиться новий нардеп!

Нагадаємо, кінець епохи брехні та фіолетової фарби. Чому категорично не можна підтримувати нардепа Шаповалова.

Шаповалов провів опитування і засмутився: Музика та Мазур піднялися, Шаповалов - опустився.
 

 

Марина Соловей

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться