Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Що Мустафа Наєм відповів Усановій і Ко на вимоги про терміновий ремонт доріг області

25 травня 2023 09:45

Зараз великої можливості реагувати на скарги депутатів в численних ремонтах у держави немає можливості.

Днями група депутатів Полтавської облради, до складу якої входили кременчужани Ольга Усанова та Микола Корецький, відвідали Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України й зустрілися з його головою Мустафою Найємом.

Про що йшла мова у Фейсбуці ,пишуть самі відвідувачі столичного офісу агентства.

«Приїхали ми до нього обговорити важливу для нас з вами тему — план дій, щодо ремонту доріг на Полтавщині. Це для мене дуже болюча тема, як і для кожного водія міста Кременчука, тому що немає дороги через Золотоношу, зовсім «вбита» дорога через Хорол… Тому ми й ініціювали цю зустріч, щоб порозумітися, коли нарешті відремонтують хоча б одну дорогу, щоб не їздити через Решетилівку, бо це великий крюк»,- пише М.Корецький.

Далі дуже стримано, вочевидь, на зустрічі було сказано більш критично, депутати пишуть, що гроші наразі виділяються тільки для ремонту доріг, які ведуть до фронту, тому що туди треба везти боєприпаси та техніку. Другими за чергою йдуть «дороги життя», що ведуть від фронту до лікарень, де лікують наших військових. Тому це є основною причиною на сьогодні, чому навіть дорога Кременчук-Хорол відремонтована тільки частково в районі від Хорола до Семенівки.

Розумні люди зрозуміють, що зараз великої можливості реагувати на скарги депутатів в численних ремонтах у держави немає можливості.

Що ж ще міг пообіцяти М.Наєм гостям, як не те, що коли будуть гроші, постарається відремонтувати й дорогу від Семенівки до Кременчука.

А ще М.Наєм запропонував проводити ремонт доріг на умовах співфінансування. Передбачати кошти в місцевих бюджетах і разом з Агенством фінансувати ремонти доріг. Така практика на Полтавщині вже застосовується для доріг, що перебувають на балансі громад.

Аби поїздка виправдалася, депутати погодили з М.Наємом можливість зробити власний аналіз першочерговості ремонту доріг і погодити його з Агенством.  Також депутати також взяли на себе зобовʼязання винести на розгляд чергової сесії питання про співфінансування цих доріг через брак коштів у Агенства, яке має бажанням зробити наші дороги проїздними в максимально короткі строки.

Але це можна було зробити і без подорожі до столиці. Тим паче, громади Полтавщини і, зокрема, Кременчуцького району вже ремонтують дороги на умовах співфінансування.

Проте, скоріш за все, депутати скаржилися на обласне керівництво агенції.

Пані Усанова написала у Фейсбуці наступне: «Щодо інших ремонтів сказали, що треба чекати. Але тут є один важливий момент. Кошти виділяються не на конкретну дорогу, а на обласну Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області. Щоб вирішувати, що треба ремонтувати в першу чергу, нам потрібно якось домовитися про справедливий розподіл. Бо поки є практика: тому дам, а тому не дам! …

Разом із мешканцями Полтавщини будемо продовжувати звертати увагу обласних дорожників на найбільш проблемні дороги».

Які автодороги Кременчуцького району потребують першочергового ремонту і що на це каже влада

Які дороги на Полтавщині ремонтуватимуть: чому більшість залишиться з ямами

На яких вулицях Кременчука відремонтують дорожнє покриття та коли

 

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися