Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Що таке нітрати та про способи їх зниження - розповідає Держпродспоживслужба

 

4 червня 2021 08:15

Шкоду здоров’ю людини завдають не самі нітрати, а їх кількість.

Кременчуцьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області нагадує, що нітрати стали своєрідною «страшилкою», яка зупиняє нас пробувати ранні овочі та фрукти. Отруєння, накопичення шкідливих речовин в організмі та розвиток раку – ось, яка плата, на думку споживачів, очікує любителів насолодитися кавуном в червні. При цьому, більшість навіть не знає про те, що таке нітрати, у чому саме полягає небезпека, як можна убезпечити себе від цієї речовини. Про це інформує начальник Олег Назарець

Тим часом, нітрати – це органічні солі азотної кислоти, які вбираються корінням рослин з ґрунту та є біологічно необхідними для їх життєдіяльності речовинами. Шкоду здоров’ю людини завдають не самі нітрати, а їх кількість. Якщо ґрунт штучно насичується завеликою кількістю добрив, наприклад, селітри, то рослина отримує занадто багато хімічних речовин, накопичуючи їх.

Отже, давайте розглянемо, що таке нітрати, чим вони небезпечні та як мінімізувати шкоду нітратів на організм.

Нітрати – солі азотної кислоти. За своєю природою вони є продуктами життєдіяльності організмів, тобто вони містяться у всіх без винятку природних харчових продуктах. Шкоди завдає велика кількість цієї речовини, що додана у ґрунт штучно. Щоб забезпечувати ринок постійними обсягами овочів і фруктів, фермери удобрюють городи спеціальними засобами, найчастіше – азотними. Вони стимулюють прискорений ріст та позитивно впливають на врожайність, але водночас накопичуються у врожаї.

А от нітрити й нітрозаміни – продукти, які утворюються в процесі перетворення нітратів в організмі людини, вже є потенційно небезпечними: вони накопичуються в організмі, мають канцерогенну природу (провокують онкологічні зміни), діють як мутагени й ембріотоксини.

Хоча кількість гострих отруєнь нітратами не така вже й велика, необхідно враховувати, що інтоксикація ними характеризується досить тяжким перебігом.

Завелика кількість нітритів порушує нормальний баланс мікрофлори в кишечнику, унаслідок чого виникають симптоми інтоксикації: збліднення або посиніння шкіри та слизової; знесилення або, навпаки, різке збудження; головний  біль, запаморочення і потемніння в очах; порушення координації;зниження кров’яного тиску, почастішання пульсу та ін.

У зоні ризику передусім діти, вагітні, люди з хронічними захворюваннями органів дихання або серцево-судинної системи. Чутливість до нітратів зростає при вживанні спиртних напоїв, а також  при інших станах, котрі потребують підвищеного споживання тканинами кисню.

Люди зазнають впливу нітратів протягом усього свого існування.

У разі перевищення ступеня навантаження цих речовин на організм вони можуть несприятливо позначитися на здоров’ї, і таке навантаження стало помітно зростати останнім часом. Ця проблема з’явилась насамперед внаслідок хімізації сільського господарства, застосування мінеральних азотовмісних добрив на полях для підвищення врожаїв вирощуваних культур.

Вміст нітратів у рослинах залежить від їхніх біологічних властивостей. В овочевих культурах найбільше нітратів міститься в зелені (петрушці,кропі, шпинаті тощо), коренеплодах (у редьці, редисі, червоному буряці). Порівняно мало накопичують нітратів томати і картопля.

Ранні овочі (овочі з коротким вегетаційним періодом) містять

нітратів більше, ніж в овочах. Як правило, концентрація нітратів в овочах захищеного грунту (тепличних) через фізіологічні особливості рослин та специфічні умови їхнього вирощування, більша, ніж в овочах відкритого ґрунту. Відносно мало накопичують нітратів фрукти та ягоди.

Дослідження свідчать, що вміст нітратів у рослинних продуктах розподіляється нерівномірно, так наприклад, у листках капусти  рівень нітратів на 60-70 % нижчий, ніж у качанах, у поверхневій частині моркви на 80% менше ніж, у внутрішній стрижневій її частині. В огірках і редисі, навпаки, поверхневий шар містить  на 70% нітратів більше ніж внутрішній.

Що робити, якщо кількість нітратів перевищена

Ви спитаєте, навіщо купувати підозрілі продукти, проводити аналіз овочів на нітрати та викидати їх у разі, якщо індикатор перевищує норму.

Річ у тім, що не всі овочі та фрукти, що здаються підозрілими, дійсно насичені нітратами. Не завжди варто відмовляти собі в задоволенні з’їсти несезонні продукти. А навіть якщо вміст нітратів у них перевищує норму, ми знаємо декілька способів знизити цей показник.

Спосіб 1. Вимочування продуктів у гарячий воді та виварювання дадуть

ефект. Усього за годину можна знизити вміст нітратів на чверть.

Спосіб 2. Проста обробка овочів і фруктів (видалення зовнішніх капустяних листів, зрізка товстих черенів листя, коренів моркви, обрізання кінців огірка) знизить показники на 20–30 %.

Спосіб 3. Маринування знизить вміст нітратів до 40 %, зберігаючи при

цьому до 85 % поживних речовин.

Спосіб 4. У квашених овочах кількість нітратів знижується на третину.

Спосіб 5. Овочі й фрукти можна «пустити» на сік або висушити.

Щоб запобігти одержанню сільськогосподарської продукції з підвищеним вмістом нітратів на присадибних ділянках необхідно дотримуватися правил агротехніки вирощування с/г культур і насамперед овочів, зелених культур, баштанних, не зловживати використанням органічних та мінеральних добрив.

 

 

За матеріалами Кременчуцької міськради

 

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися