Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Що таке прикордонний розлад особистості та як його лікувати

11 серпня 2022 17:55

 

Багато хто не розуміє, що таке прикордонні розлади особистості, через що вважають, що людині ліньки займатися своїм життям, вона не хоче поводитися адекватно. Також люди думають, що цієї хвороби можна позбутися, якщо поговорити "по душах", зайнятися чимось цікавим, взяти себе в руки, перестати скаржитися на життя. Це не так. Прикордонний розлад особистості – це захворювання, яке потрібно лікувати у психотерапевта. При необхідності важливо звернутися до психіатра, щоб отримати рецепт на препарати, які допомагають покращити психологічний стан людини.

При прикордонному розладі особистості людям складно стримувати емоції та адекватно реагувати на те, що відбувається. Наприклад, при людині хтось підвищує голос. У стабільному стані люди розуміють, що це їх не стосується. І навіть якщо людина в такому тоні звертається до них, вони реагують на це спокійно, не беручи все близько до серця. Якщо ж у людини прикордонний розлад, вона сприймає все так, наче її образили до глибини душі. Починає кричати, плакати, поводитися агресивно. А потім може роками згадувати про це, переживати, це найпростіший приклад. Часто ситуація набагато гірша. Для людей тригерами стають погляди, мимохіть кинуті слова, дуже дрібні невдачі. Для них будь-яка дрібниця стає справжньою трагедією і вони нічого не можуть із собою зробити.

Чутливі, часто соціофоби, які не вміють будувати стосунки з оточуючими, такі люди дуже страждають. Через це часто починають вживати наркотичні речовини, алкоголь. Але це лише руйнує їхню психіку ще більше. Тому що ілюзія радості, яку вони здобувають, не вирішує справжню проблему. Вони посилюють її, тому що речовини змінюють хімічні процеси в організмі, вироблення нейромедіаторів, які відповідають за радість. Через це, після певного періоду вживання, людина не може відчувати щастя.

Як допомогти людині з прикордонним розладом

Щоб допомогти людям з такими особливостями психіки, потрібно переконати їх у необхідності проходження курсу психотерапії. Важливо, щоб людина усвідомлювала – їй не зашкодять, ніхто не розповість усім оточуючим про проблему. У самій проблемі немає нічого ганебного. Детальніше про прикордонний розлад особистості тут: https://mc-spasenie.kiev.ua/service/pogranichnoe-sostoyanie/.

Якщо потрібна допомога залежним з таким розладом, її може запропонувати наркологічний центр у Києві доктора Кадирова — https://mc-spasenie.kiev.ua/. Там з людьми працюватимуть психологи та наркологи з великим досвідом та бажанням допомогти.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися