Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Шинний завод "Росава" не займається торгівлею з ОРДЛО

20 березня 2019 19:40

"Росава" співпрацює з понад 200 клієнтами з 60 країн світу. Жоден з цих контрактів не укладений з представниками ОРДЛО.

 

Прес-служба компанії "Росава" просить звернути увагу на те, що нещодавно розповсюджена у ЗМІ інформація щодо торгівлі підприємства з так званими "ДНР" та "ЛНР" не відповідає дійсності, а заголовок та висновки, зроблені автором, мають провокативний характер і завдають шкоди діловій репутації та іміджу єдиного діючого шинного заводу в Україні.

"Росава" співпрацює з понад 200 клієнтами з 60 країн світу. Жоден з цих контрактів не укладений з представниками ОРДЛО. Продукція заводу відвантажується покупцям відповідно до контрактів безпосередньо зі складу заводу в м. Біла Церква. Прослідкувати подальше переміщення шинної продукції та отримати інформацію щодо географії продажів клієнтами керівництво заводу "Росава" не має можливості. Більш того, не існує жодних норм чинного законодавства України, які б зобов'язували відслідковувати кінцевого споживача будь-якої продукції.

Білоцерківський шинний завод - єдиний шинний завод, що залишився в Україні, виробляє понад 5 млн. шин на рік та єдине шинне виробництво в Україні, яке активно впроваджує програму модернізації виробництва. Нашу продукцію знають у більш, ніж 60 країнах світу. Продукція не поступається якістю провідним світовим виробникам. Крім того, ми забезпечуємо робочими місцями 3500 чоловік і є найбільшім роботодавцем в м. Біла Церква.Також наше підприємство є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством Білої Церкви.

gazeta.ua

Фото Автоцентр

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися