26 травня 2020 10:40
Перегляди: ...

Довелося звертатися у Першу лікарню.
Сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у місті поцікавилися, чому на весь Кременчуцький район працює одна чергова лікарня №3.
«Привезли дідуся, а його відмовилися брати, адже 2 медсестри на все відділення, відмовили у допомозі. Довелося звертатися у Першу лікарню», - написали звернення-запитання у чаті.
Начальник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа відповів, що такого не може бути. Та що там є хірурги оперуючі, медсестри і інші медпрацівники.
Мер міста Віталій Малецький попрохав звернутися працівникам до того, хто ставив запитання, перевірити всю інформацію і дослідити, хто відмовив у допомозі людині похилого віку.
Ліна Романченко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































