18 травня 2020 10:20
Перегляди: ...

Загалом по місту виявлено 103 випадків COVID-19.
Сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступниця міського голови Ольга Усанова повідомила, що у Кременчуці з початку карантину зареєстровано 103 випадки коронавірусу.
З них 16 пацієнтів продовжують лікуватися. Одна людина направлена на лікування в Полтаву, 2 – в Київ.
73 особи одужало. 4 хворих на коронавірус померли.
Нагадаємо, на Полтавщині за минулу добу нових хворих на коронавірус не виявлено.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































