
Статистика за минулий місяць.
У березні 2020 року у Кременчуці народилося 166 немовлят. Про це Кременчуцькій газеті повідомили у медичних установах міста.
Так, у Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня на світ з’явилося 149 новонароджених. З них - 75 хлопчиків та 74 дівчаток.
А у пологовому будинку лікарні «Правобережна» за цей же період народилося 14 малюків. А саме, 7 хлопчиків та 7 дівчаток.
Цього місяця лелека щасливим батькам приніс аж три двійні (5 хлопчиків та 1 дівчинку).
Нагадаємо, Життя триває, або Народити під час карантину.
Як оформити допомогу при народженні дитини «ONLINE»
Скільки діточок у лютому приніс кременчуцький лелека
Скількох малюків приніс лелека до Кременчука у січні
Бебі-буму в Кременчуці найближчим часом не буде: матерями стають діти з демографічної ями
Читайте, Безкоштовні пологи, або Як народити, не витрачаючи коштів
Е-малятко: ініціатива, що дозволить реєструвати народження дитини через Інтернет.
Тетяна Красельникова






























































