Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 15 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Керівник «Спецкомбінату ритуальних послуг» Стефаненко у мерії отримав на горіхи

 

 

15 жовтня 2020 12:00

Разом з тим його і похвалили - підприємство спрацювало з прибутком.

На початку вересня міський голова Кременчука Віталій Малецький отримав звернення працівників комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» з проханням зупинити експеримент з призначенням в.о. директора підприємства Віталія Стефаненка, який раніше керував комунальними аптеками і довів їх ледь не до ручки, а потім це протеже першого віце-мера Володимира Пелипенка працевлаштували у спецкомбінат ритуальних послуг.

«За час його керівництва (на Спецкомбінаті) з 1 січня 2020 року на підприємстві почалося критичне падіння доходів, тоді як схеми привласнення коштів стали більш нахабними та зухвалими.

Наприклад, побори з «батюшок», з власників їдалень, що влаштовують поминальні обіди, готівка з бригад, обслуговуючих поховання, реалізація неврахованого товару через магазин, цинічне видурювання грошей у населення, незаконна реалізація міст поховання на закритих кладовищах, вимагання з родичів померлих грошей за збереження тіл у морзі. Організація неврахованих міжміських перевезень померлих орендованими автомобілями - привласнення коштів від цих замовлень та примусове звільнення начальника транспортного відділу за відмови підробляти службові відомості з цього приводу», - про це сказано у зверненні до мера В.Малецького.

Крім того, у документі зазначено про хамське відношення, образи, матюки, стеження за працівниками з боку нового керівника підприємства.

«Незгодних з таким агресивним управлінням працівників Стефаненко обмовляє, дискредитує та вимагає звільнитися. Тоді, як деякі посібники: це керівник дільниці з перевезення померлих у морг П**** О.В. та неоформлений на комбінаті Ф**** А., діючий на території магазину, систематично привласнюють готівку від замовників без звітності, минаючи касу і стіл замовлень.

Таким чином, з комбінату пішли кваліфіковані спеціалісти, які віддано працювали багато років...

Терпець увірвався, Віталій Олексійович, колектив підприємства висловлює недовіру такому керівнику та вимагає його негайного звільнення», - сказано у зверненні, яке підписали не один-два чоловіки, а близько двох десятків людей.

Днями невдоволені отримали відповідь за підписом віце-мера Дмитра Кравченка, який на час хвороби віце-мера Валерія Декусара, курирував галузь ЖКГ.

У листі сказано, що до відома директора «Спецкомбінату ритуальних послуг»  Стефаненко було доведено про скарги на його можливу протиправну поведінку і надано рекомендації діяти тільки в порядку та в межах, визначених чинним законодавством України та здійснювати заходи по врегулюванню конфліктних ситуацій і підтримання нормальної робочої атмосфери.

З метою врегулювання спірних питань,  які виникають між адміністрацією та колективом «Спецкомбінату ритуальних послуг» Стефаненку наголошено на необхідності дотримуватися правил ділового етикету та гідного ставлення по відношенню до співробітників і слідувати високої культури спілкування.

Також у листі зазначено, що за результатами господарської діяльності «Спецкомбінат ритуальних послуг» за перше півріччя 2020 року отримав чистий прибуток у розмірі 191 тис грн, в той час як за аналогічний період 2019 року був збиток у розмірі 545 тис 300 грн.

Нагадаємо, скандал на «Спецкомбінаті ритуальних послуг»: працівники невдоволені керівніком Стефаненко и розповілі про побори та «ліві» поховання.

Скандал на «Спецкомбінаті ритуальних послуг» набирає обертів: після «розбірок» із Стефаненком у працівника діагностували гіпертонічний криз

«З кременчужан можуть« здерти »за похорон зайві кошти»: Спецкомбінат ритуальних послуг відвідали депутати і жахнулися

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися