Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Словацькі дипломати сприятимуть двосторонньому співробітництву між Сніною та Кременчуком

14 вересня 2022 20:30

Співпраця між двома містами розпочалася у 1997 році та мала різний характер, але сьогодні потребує інтенсифікації двосторонніх зв'язків.

14 вересня 2022 року відбулася робоча онлайн-зустріч міського голови Кременчука Віталія Малецького з Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні паном Мареком Шафіним та приматоркою міста-побратима Сніна пані Даніелою Галандовою. Про це повідомляють на сторінці Інститут розвитку Кременчука

Співпраця між двома містами розпочалася у 1997 році та мала різний характер, але сьогодні потребує інтенсифікації двосторонніх зв'язків.

Віталий Малецький зазначив, що сьогодні всі українці віддані справі боротьби проти російського агресора і працюють на перемогу. А також підтвердив готовність поновити активну співпрацю між містами Сніна та Кременчук, адже нам є чому навчитися одне в одного. Місто зацікавлене в тому, щоб наші промисловці та підприємці знайшли спільні інтереси та проєкти, великі можливості співробітництва в галузі культури, освіти та спорту.

Зі свого боку пані Даніела пообіцяла переговорити з підприємцями Сніни щодо можливої допомоги Кременчуку та підтвердила свої наміри продовжувати активну співпрацю з Кременчуком.

Посол Словаччини Марек Шафін запевнив учасників зустрічі в тому, що словацькі дипломати сприятимуть двосторонньому співробітництву між Сніною та Кременчуком. Посол також запропонував допомогу щодо вирішення питань, пов'язаних із початком опалювального сезону Кременчуку. Сторони домовилися про підготовку та підписання нової Угоди між двома містами.

У зустрічі також брали участь Аташе Посольства Словацької Республіки в Україні пані Драгомира Трновцева, директор Інституту розвитку Кременчука Павло Бедрацький та його заступник Андрій Мельник.

 

За матеріалами джерела

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися