Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Сьогодні день пам’яті першого нардепа від Кременчука Вадима Бойка

 

14 февраля 2018 10:10
Сьогодні день пам’яті першого нардепа від Кременчука Вадима Бойка

Він назавжди залишився 29 річним…

14 лютого 2018 - 26 рік світлої пам`яті Вадима Бойка, який назавжди залишився 29-річним. Ось що написав у березні 1992 р. в газеті «Вісник Кременчука» довірена особа Вадима Анатолій Гаркуша:

«Сумнівів нема – вбивство. Загадкові обставини загибелі Вадима Бойка, хід слідства тривожать журналістів. Дехто веде самостійне розслідування. Ранкова газета «Київський Вісник» присвятила цій справі півтори сторінки. Мої розмови з багатьма київськими журналістами та матеріали названої газети свідчать про те, в чому вже ніхто не сумнівається – було вбивство… На час мого перебування у Києві експертиза ще не завершилась. Її результатів чекають. Та остання розмова співробітника телебачення Дмитра Пономарчука із слідчим дала підстави говорити, що й слідство схиляється до версії вбивства. Мій однокурсник Віктор Косарчук, який жив в одному будинку з Вадимом, називає серію передач, яких готував Бойко: «Обличчя українського ГКЧП».

Незадовго до смерті своєму другу Петру Положевцю Вадим говорив: «Маю добрий матеріал. Це буде «бомба»!

Народний депутат України В.Івасюк говорить: «Причини вбивства скоріше політичні. Він міг комусь перейти дорогу. Мав документи щодо діяльності посадових осіб під час ГКЧП, які й зараз займають високі посади». «Московские новости», «Мегаполис-єкспресс», «Коммерсантъ» спекулюють на смерті Вадима, опускаючись в своїх матеріалах, не тільки до брехні, а і відвертої підлості, написали, що у Вадима не було друзів. Нісенітниця. 27 лютого побував біля дверей квартири покійного. На підлозі горить свічка, біля порогу – квіти. Лежать записки: «Нам тебя всегда будет не хватать», «Спасибо, что ты был, Вадя».

Олександр Урін, Народження і гартування демократії у Кременчуці під час боротьби за незалежність України (кінець 80-х – початок 90-х років ХХ ст.) Монографія. 

5 листопада 2017 року журналісту, народному депутату України від Кременчука Вадиму Бойко виповнилося би 55 років. 

Не у Кременчуці: мітинг-реквієм пам’яті Вадима Бойка відбувся у Світловодську

 

Відео Фейсбук Олександр Урін

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться