Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 24 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Стало відомо, коли на кременчуцьких виборчих комісіях під час місцевих виборів почнуть цілодобово чергувати поліцейські

 
 

 

9 октября 2020 11:45

Головне, що до дня голосування охорона приміщень ТВК співробітниками органів Нацполіції обов’язково здійснюється з моменту отримання ними виборчих бюлетенів та до їх передачі відповідним територіальним або дільничним виборчим комісіям.

Вчора, 8 жовтня, відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія затвердила Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно забезпечення здійснення охорони приміщень виборчих комісій органами Національної поліції України під час місцевих виборів.

Про це йдеться на сайті ЦВК.

Зокрема, Комісія звернула увагу ТВК, що органи Національної поліції України зобов’язані забезпечити цілодобову охорону приміщення територіальної виборчої комісії за її зверненням.

Зокрема, визначено, що до дня голосування охорона приміщень територіальних виборчих комісій співробітниками органів Національної поліції України обов’язково здійснюється з моменту отримання ними виборчих бюлетенів та до їх передачі  відповідним територіальним або дільничним виборчим комісіям. А в разі неможливості такої передачі – до їх погашення у встановленому Кодексом порядку. Відповідно, дільничних виборчих комісій – з моменту отримання виборчих бюлетенів від ТВК до дня голосування на місцевих виборах.

Окрім того, ЦВК акцентувала, що поліція відповідно до покладених на неї завдань, зокрема, здійснює превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень, виявляє причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживає у межах своєї компетенції заходів для їх усунення. А також – вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень, та заходів, спрямованих на усунення загроз життю і здоров’ю фізичних осіб і публічній безпеці. Окрім того – здійснює своєчасне реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події.

Нагадаємо, Як буде виглядати виборчий бюлетень щодо виборів депутатів Кременчуцької міської ради

 

 

За матеріалами джерела

Фото з Інтернет-мережі

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися