Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Степанов детально описав чотири сценарії епідемії COVID-19 в Україні

 

24 жовтня 2020 13:30

За словами міністра, МОЗ розробило різні сценарії, зокрема й щодо різкого зростання кількості хворих і реагування системи охорони здоров’я.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов докладно розповів про чотири сценарії розвитку епідемії COVID-19 в Україні та про порядок дій МОЗ відповідно до рівнів епідемічної небезпеки.

Як передає УНІАН, про це він заявив на онлайн-брифінгу.

За словами міністра, під час реагування на всі виклики епідемії МОЗ розробило різні сценарії розвитку подій, зокрема й сценарії щодо різкого зростання кількості хворих і реагування системи охорони здоров’я.

«Ми розрахували, яка кількість хворих на добу при сьогоднішньому рівні тестування, при сьогоднішній динаміці може витримувати наша система охорони здоров’я, бо від кількості нових хворих на добу далі рахується кількість госпіталізованих», - заявив він.

Степанов додав, що єдиний критерій, за яким були змодельовані різні сценарії – це здатність системи охорони здоров’я України надавати медичну допомогу.

«Є чотири рівні, які ми для себе розрахували. Перший рівень – це той, на якому ми знаходимося зараз – це до 8 тисяч (нових хворих на COVID-19 за добу – УНІАН). На цьому рівні ми продовжуємо збільшувати кількість ліжок. Продовжуємо готуватимуся до зростання кількості хворих, нарощуємо кількість тестувань, забезпечуємо, в тому числі, процес лікування, щоб воно було більш ефективним», - заявив він.

Наступний рівень, за словами Степанова, розрахований з кількості до 10 тисяч нових хворих на добу.

«На цьому рівні ми повинні вже ввести в дію практично всі 52 тисячі ліжок. Ми в деяких регіонах навіть перейдемо до розгортання відповідних мобільних госпіталів. Ситуація така, що ми можемо перейти до цієї дії. Зараз ми просто обраховуємо, дивимося, щоб система була готова до розгортання цих польових госпіталів», - повідомив він.

Третій рівень – це до 15 тисяч нових хворих на коронавірусну інфекцію на добу.

«У такому разі ми будемо змушені ввести повний перелік обмежень, які передбачає «червоний рівень» епіднебезпеки для всієї країни. В такому випадку, дійсно, розгорнеться система роботи мобільних госпіталів. Відбудеться повна мобілізація наших лікарів, медичних працівників, включно з лікарями-інтернами, які можуть працювати виключно під керівництвом лікаря», - розповів він.

Четвертий рівень – це до 20 тисяч нових хворих на добу. За словами Степанова, заповненість ліжкового фонду може скласти до 100%, у такому разі лікарі будуть змушені вирішувати, кому саме надавати медичну допомогу в стаціонарних умовах.

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися