Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Июля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Стоматпідрозділи в лікарнях «Кременчуцькій», «Придніпровській» та «Правобережній», які створені замість стоматполіклінік, не мають права приймати пацієнтів

 

9 апреля 2019 09:05

Кременчуцька газета вже направила лист виконуюючій обов'язки міністра охорони здоров’я Уляні Супрун, керівнику департаменту охорони здоров’я Віктору Лисаку та в правоохоронні органи з проханням припинити порушення чинного законодавства.

Усупереч багатьом протестам кременчужан, міська влада провела реформу у стоматологічній галузі міста, якою передбачала закриття стоматполіклінік і відкриття стоматпідрозділів на базі лікарень «Кременчуцька», «Правобережна» та «Придніпровська».

Вже у середині березня 2019 року після проведення ремонту повноцінно розпочали працювати стоматпідрозділи в лікарнях «Кременчуцька» та «Придніпровська», а згодом і в лікарні «Правобережна».

На відкритті відділення на Молодіжному мер запросив ЗМІ, але через незручні питання інші стоматпідрозділи чиновники відвідували лише з комунальними журналістами.

Проте, як часто буває з тими питаннями, які курирує віце-мер Ольга Усанова та директор управління охорони здоров’я, якого в народі звуть могильник медицини Максим Середа, виявилося, що стоматпідрозділи у лікарнях НЕ МАЮТЬ ліцензій.

Таким чином вони порушують чинне законодавство і викликає безліч запитань:

-          Як мер Малецький дозволив порушувати Закон та працювати без дозволів?

-          Чому контролюючі служби не бачать порушення?

-          Хто має відповідати за якість лікування, в разі якщо станеться зле пацієнту в стоматкріслі неліцензійного підрозділу?

Кременчуцька газета вже направила лист виконуюючій обов'язки міністра охорони здоров’я Уляні Супрун, керівнику департаменту охорони здоров’я Віктору Лисаку з проханням припинити порушення чинного законодавства.

«Просимо ТЕРМІНОВО припинити порушення чинного законодавства та припинити прийом відвідувачів у відокремлених підрозділах КНМП «Кременчуцький міський стоматцентр». Також просимо покарати винних у порушенні чинного законодавства», - сказано у листі до чиновників.

Окремо ми звернулися до правоохоронних органів.

Нагадаємо, фіолетові «депутати-вбивці» і ручний для Шаповалова мер Малецький таки вирішили вбити комунальну стоматологію.

Майже таємно Усанова з Середою відвідували стоматологів: з великих поліклінік їх пересадили у невеличкі кабінети, які не відповідають нормативам.

«Реформа» від Малецького: була величезна стоматполіклініка, а стало аж ціле відділення.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться