Кременчуцька газета
Неділя, 21 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Студенти КрНУ розфарбували стіни укриття патріотичними малюнками

25 березня 2023 13:30

Виконати задум узялися студенти ІМІТПН та ФЕУ. Працювали чотири дні, зокрема і у вихідні.

Студентський актив факультету економіки і управління (ФЕУ) та інституту механічної інженерії, транспорту та природничих наук (ІМІТПН) Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського провів в укритті навчального корпусу №5 весняне прибирання, а суворі стіни приміщення студенти прикрасили власноруч написаними малюнками (фоторепортаж).

Кременчуцький національний університет підготував укриття у навчальних корпусах ще 26 лютого 2022 року. Викладачі і студенти дві доби працювали у підвальних приміщеннях вишу, і на вечір 26 лютого укриття у навчальних корпусах №№ 2;5;7 були вже облаштовані. Коли о 20-й годині у Кременчуці пролунала перша повітряна тривога, до університетських укриттів пішли не лише фахівці КрНУ, а й мешканці навколишніх будинків.

Відтоді минув рік. Весь цей час навчальний процес в університеті проходив у змішаному форматі. Натомість 13 березня поточного року студенти вийшли на очне навчання. На жаль, і 13, і 14 березня відзначились рекордною кількістю повітряних тривог, довелося спускатися до укриттів. Саме в цей час і народилася ідея зробити похмурі приміщення трохи веселішими – наприклад, прикрасити їх яскравими малюнками.

Деканат ФЕУ ідею підтримав і забезпечив необхідні для її реалізації матеріали – фарби, пензлі, розчинники тощо. А виконати задум узялися студенти ІМІТПН та ФЕУ. Працювали чотири дні, зокрема і у вихідні. Сюжети для малюнків знайшли в інтернеті і власними силами перенесли їх на стіни укриття – тут допомогли студенти, які свого часу навчалися у міській художній школі. За спільною згодою для малюнків обрали дві головні фарби – жовту та блакитну. Ось що вийшло.

 

За матеріалами прес-служби КрНУ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися