Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 7 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Сублімація любові»: кременчужани побачили на одній сцені Сумську, її колишнього і нинішнього чоловіків

 

5 декабря 2018 11:45

Спостерігали за перипетіями любовного трикутника глядачі в Міському палаці культури.

Вчора глядачі-кременчужани мали можливість переглянути театральну постановку «Сублімація любові», яка зібрала на одній сцені Народних артистів України Ольгу Сумську та Євгена Паперного, а також Заслуженого артиста України Віталія Борисюка.

Тобто нинішнього і колишнього чоловіків пані Ольги. До речі, саме колишній чоловік Євген Паперний запропонував Народній артистці зіграти дану роль.

А про що вистава? Та про кохання…

Хоч саме слово «сублімація» має інше значення.

Сублімація - захисна реакція психіки, яка представляє собою зняття внутрішньої напруги через перенаправлення енергії в інші сфери нашого життя (найчастіше - в роботу або творчість). Це такий спосіб психіки уникнути нервового зриву в результаті відсутності чого-небудь. Хоча  наприклад, і любові.

Заслужений артист України Володимир Астахов поставив захоплююче дійство за мотивами знаменитого твору Альдо де Бенедетті. Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені з інтригуючою сюжетною лінією, блискуча гра зіркового акторського складу точно потрапляють в характери героїв та перенесуть вас у справжню Італію, де киплять неабиякі баталії.

На дві з половиною години кременчуцькі глядачі пережили справжній феєрверк емоцій, хвилини і хвилини запального сміху, і щире переживання за героїв.

Серйозний політик Леоне з першого погляду закохується в синьориту Паолу. Всі його думки тільки про неї, однак красуня не звертає на багатого шанувальника уваги. Незважаючи на те, що Леоне - чоловік у віці, любов затьмарила його холодний розум. Герой не здається і, хоча у нього відсутня чоловіча харизма, він багатий і впливовий. Політик укладає договір з нікому не відомим драматургом на ім'я П'єро.

А далі… публічно видає його твори за свої. Леоне отримав славу та успіх, а драматург – любов Паоли, але доволі кумедним чином.

Така вона - сублімація любові у постановці відомих акторів. Таку її показали кременчужанам.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться