Кременчугская газета
Четверг, 17 Января 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суд не вбачив порушень при створенні міськрадою комунального підприємства «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія»

 

31 августа 2018 09:45

Оксана Піддубна готує депутатський запит.

Вчора у Крюківському районному суді відбулось підсумкове засідання у справі за позовом депутатки Оксани Піддубної до Кременчуцької міської ради.

6 грудня минулого року вона звернулася із позовом до суду, яким оскаржує створення міськрадою комунального підприємства  «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія».

Вчора на засіданні суду Оксана Піддубна пояснила, що вважає, що були порушені її права не лише як депутата, як члена громади Кременчука.

За її словами, проект рішення був оприлюднений 10 листопада, а сесія відбулась 16 листопада, тож часу на ознайомлення (як того вимагає закон 20 днів) не було.

Також Оксана Піддубна акцентувала, що проект рішення стосується тепломодернізації шкіл, а вона має доньку, яка навчається в одній із шкіл міста.

«Станом на 30 вересня ніяких заходів із термомодернізації не проводили. А сотні тисяч з міського бюджету на діяльність комунального підприємства  «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія» вирачено», - з виступу депутатки в суді.

У своєму виступі юрист Кременчуцького міськвиконкому Олександр Богунов, який представляв сторону захисту наполягав, що ніяких порушень не було.

Після дебатів суддя Діана Зоріна пішла в нарадчу кімнату і ухвалила рішення не на користь депутатки Піддубної.

Та  О. Піддубна зазначає, що не збирається полишати справу на самоплив. Уже на найближчу сесії міськради готує депутатське звернення щодо діяльності комунального підприємства «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія».

Нагадаємо, 16 листопада Кременчуцька міськрада створила нову установу, через яку надаватимуся місту нові кредити

20 листопада міський голова Віталій Малецький повідомив журналістам, що для проведення термомодернізації комунальних закладів місто планує взяти близько 10 млн євро коштів на заходи із темомодернізації через нещодавно створене комунальне підприємство «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія». 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться