Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Суд постановив: керманич дитячої лікарні Носенко винна

 

16 серпня 2018 15:40

Проте суддя вирішив звільнити її від адмінвідповідальності, обмежившись усним зауваженням.

 

Сьогодні суддя Автозаводського райсуду Кременчука Олександр Гусач розглянув  протокол про адміністративне правопорушення, складений на керманича Кременчуцької міської дитячої лікарні Ларису Носенко за статтею 164-14 Кодексу України про адмінправопорушення «Порушення законодавства про закупівлі».

У документі зазначено, що Кременчуцькою дитячею лікарнею (в.о. головного лікаря Лариса Носенко) з Крюківським вагонобудівним заводом укладено договір підряду від 15 лютого 2018 року на суму 270 тис. грн для виконання додаткових робіт по об’єкту «Капітальний ремонт першої черги хірургічного відділення Кременчуцької міської дитячої лікарні».

Головою тендерного комітету – в.о. головного лікаря Л.Носенко - у визначений законодавством строк та станом на 13 червня не забезпечено оприлюднення інформації про дану закупівлю. Тим самим порушено діюче законодавство, бо Законом України «Про публічні закупівлі» визначена обов’язковість оприлюднення звіту про укладені договори в системі електронних закупівель.

У подальшому, звіт про укладений договір в системі електроних закупівель «Прозорро» викладений з порушенням порядку оприлюднення інформації про закупівлі. Законом передбачено, що звіт оприлюднюється протягом одного дня з укладання такого договору.

Відповідно положення про тендерний комітет голова та секретар комітету персонально відповідають за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі уповноваженного органу з питань закупівель для загального доступу.

Через це заступником начальника відділу з питань соцполітики, гуманітарної сфери та міжбюджетних трансфертів территоріального управління  Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Інною Мар’єнко складено протокол про адмінправопорушення, передбачене статтею 164-14 Кодексу України про адмінправопорушення.

У ньому зазначається, що порушником є в.о. головного лікаря дитячої лікарні Кременчука Л.Носенко.

Сама пані Носенко під протоколом розписалася. Сьогодні вона до суду не прийшла і подала заяву про розгляд справи без її участі.

Суддя О.Гусач розглянув справиі вирішив визнати Л.Носенко винною.

Проте суддя вирішив звільнити її від адмінвідповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Нагадаємо, керманича дитячої лікарні Носенко можуть притягнути до адмінвідповідальності і оштрафувати на більш, ніж 11 тис. 900 грн

 

Олег Булашев 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися