Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Судова тяганина міськвиконкому обійдеться бюджету Кременчука у півмільйона на рік

28 жовтня 2022 13:00

На два роки - мільйон гривень.

На сесії Кременчуцької міської ради затверджено проєкт рішення «Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів місцевого бюджету на 2023-2024 роки».

Метою цієї Програми є забезпечення повного виконання зобов'язань органами місцевого самоврядування міста Кременчука, які виникли на підставі рішень про стягнення коштів місцевого бюджету та належне забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування. 

Завданнями Програми є вирішення питання щодо погашення (списання) заборгованостi на пiдставi рiшень про стягнення коштів місцевого бюджету, відповідальність за виконання яких несуть органи місцевого самоврядування, своєчасна на повна оплата обов'язкових судових платежів.

Програма розроблена з метою своєчасної оплати обов'язкових державних платежів (в тому числі судового збору), виконання судових рішень, в процесі виконання нею своїх повноважень. 

"У зв'язку із подачею позовних заяв по справам по стягненню з юридичних та фізичних осіб безпідставно збережених коштів за користування земельними ділянками без правоустановчих документів, по стягненню заборгованості з орендної плати за землю по договору оренди землі, подача позовних заяв стосовно осіб що втратили право користування житловим приміщенням, знесення самочинно збудованого нерухомого майна, також, виникає необхідність подачі апеляційних та касаційних скарг по судовим рішенням, за подачу яких буде необхідно сплатити судовий збір", - йдеться в пояснювальній записці. 

Проектом рішення передбачається закладення коштів для для реалізації  цієї Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів місцевого бюджету на 2023-2024 роки у розмірі.

Зокрема, на 2023 рік - 500 тис грн; на 2024 рік 500 тис грн.

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися